همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت دیسیمان

شرکت دیسیمان 

بی شک استفاده از روشهای نو و تکنولوژی جدید در ساخت و ساز، بهره گیری از امکانات، ماشن آلات، تجهیزات برای پروژه ای کوچ و بزرگ،انتقال تکنولوژی مدرن ساخت و ساز به اقصی نقاط کشور ، منطبق و برابر برنامه ریزی و جداول پیشرفت کار، استفاده صحیح از مواد اولیه، پژوهش و تحقیقات آزمایشگاهی به موازات تولید، کنترل کیفیت به واسطه سهولت در امر نظارت،کوتاه بودن زمان سرمایه گذاری و دهها مورد دیگر از مواردی هستند که راهی جز طبقه بندی تولیدات استاندارد و تولید به صورت انبوه باقی نمی گذارد. پیش ساختگی عبارت است از ساخت اعضای سازه ای در کارخانه به صوت انبوه و سپس نصب و یکپارچه نمودن آنان در مرحله اجرا به صورتیکه بتئاند وظایف مورد انتظار از یک سازه را با مطابق با موازین و آئین نامه ها برآورده سازد. 

شماره تماس:

031-33802050

031-33803945

031-33802561

031-33803944

فکس:

031-33802591

ایمیل: info@deesman.com

آدرس: کیلومتر7 جاده اصفهان- تهران- روبروی نیروگاه شهید منتظری- شهرک صنعتی محمودآباد- خیابان 34

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست 

نام شرکت دیسیمان
استاناصفهان
شهراصفهان
نوع محصول-خدماتساختمان پیش ساخته,ساختمان پیش ساخته بتنی,ساختمان پیش ساخته چوبی,ساختمان پیش ساخته سبک,ساختمان پیش ساخته اداری,ساختمان پیش ساخته ویلایی,ساختمان پیش ساخته ساندویچ پانل,قیمت ساختمان های پیش ساخته,تولید ساختمان های پیش ساخته,فروش ساختمان های پیش ساخته,انواع ساختمان های پیش ساخته,انواع ساختمان پیش ساخته
Print
ارسال شده: دی 18, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: techno07
تعداد نمایش ها: 412

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته