همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

سامیکا

سامیکا


Washing & Dewatering Screen، سرند آبگیر(خشک کن)  Dewatering Screenو دستگاه تصفیه پسآب،
 Thickener & Clarifier نموده است. با توجه به نقش مهم هزینه‎های تولید و راندمان و افزایش روزافزون این هزینه‎ها در شرایط  فعلی بازار، آشنایی با فناوری‎های روز دنیا در زمینه فرآوری مواد معدنی به منظور افزایش کیفیت و توان رقابتی معادن و کارخانجات فرآوری، یک ضرورت تلقی می‎شود.
با تحولات زیست محیطی که امروزه شاهد آنها می‎باشیم و افزایش هزینه‎های مصرف انرژی و افزایش هزینه‎های تولید، بکارگیری ماشین آلات فوق در معادن و کارخانجات فرآوری اجتناب ناپذیر بوده و بصورت چشم گیری هزینه‎های مصرف انرژی را کاهش و در روند تولید بهینه و پیشگیری از آسیب به محیط زیست موثر می‎باشد.


شماره تماس:

8615 3449 - 026

8616 3449 - 026

همراه:

7775 116 - 0912

ایمیل: info@samica.ir

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام سامیکا
استانالبرز
شهرکرج
نوع محصول-خدماتشن وماسه طبیعی,شن وماسه کوهی,شن وماسه چیست,انواع شن وماسه,استاندارد شن وماسه,انواع دانه بندی شن وماسه ,انواع شن وماسه ساختمانی,اندازه شن وماسه,تولیدکنندگان شن وماسه,قیمت شن و ماسه,خرید شن وماسه,فروش شن وماسه,شن وماسه رودخانه ای,قیمت شن وماسه,سامیکا
Print
ارسال شده: تیر 24, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 775

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته