همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

سی بن سازه

سی بن سازه

شرکت مهندسی سی بن سازه مهر پایان دهه هفتاد با نام گروه مهندسی سی بن فعالیت خود را با مطالعات و پژوهش در حوزه ساختمان و ابنیه پیش ساخته آغاز کرد و در ادامه با معرفی سیستم های روزآمد ساختمان پیش ساخته، در اسکان سریع هم وطنان در فاجعه بم مشارکت فعال داشت.

قابل سکونت کردن3000 واحد مسکونی در مدت زمان  یک ماه ازنخستین فعالیت هایی است که نام سی بن سازه مهر را در زمینه ساخت و ساز سریع در ایران بر سر زبان ها انداخت.

در سال 1384این مجموعه مهندسی و معماری با عنوان امروزی اش به ثبت رسید. پژوهش موازی با تجربه عملی یک دهه ای در نهایت تکنولوژی منطقی Light Steel Frame (سازه فولادی سبک سرد نورد شده) را به عنوان اجرایی ترین رویه ­­­­­­­ی ساخت و ساز صنعتی، به عنوان فرآیند اصلی سی بن مدون کرد.

 شماره تماس:

021-22016201 

تلفکس:

021-2620259

آدرس: تهران، خیابان آفریقا، خیابان طاهری، پلاک 31، طبقه اول، واحد2

 

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست


نام سی بن سازه
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسازه LSF,سازه سبک LSF,سازه ال اس اف چیست,سازه LSF ,قیمت سازه LSF,سازه های سبک فولادی LSF,کاربرد سازه LSF,انواع سازه LSF,تولید LSF,خریدوفروش LSF,نحوه ی اجرای سازه های LSF,نحوه محاسبه سازه LSF,نحوه ساخت و ساز LSF,نحوه ی اجرای سازه LSF,نحوه ی طراحی سازه LSF,سی بن سازه
Print
سی بن سازه
ارسال شده: فروردین 14, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 1019

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته