همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

سیرنگ

سیرنگ

اين شركت خدمت گزاري به مشتريان را توفيقي الهي ، ارزشمند و افتخار آفرين دانسته و حصول رضايت باري تعالي را در رضايت مشتريان خود مي داندكاركنان شركت انجام صحيح و دقيق خواسته مشتريان را در كوتاه ترين زمان ممكن ضروري دانسته ، تعهد مي نمايند تا ضمن حفظ حقوق ايشان از اتلاف وقت مشتريان در مراجعه به بخشهاي مختلف جلوگيري نمايند 

•كاركنان شركت وظيفه دارند تا با رعايت ادب ، احترام و تواضع به ارائه خدمات به مشتريان بپردازند

 •كاركنان شركت وظيفه دارند تا ضمن همكاري در ارائه خدمات مشاوره اي به مشتريان ، هرگونه اطلاعات مورد نياز آنان را با توجه به قوانين و مقررات داخلي شركت فراهم آورند

 •كاركنان شركت كوشش خواهند نمود تا خدمات خود را با شيوه اي مناسب و با كيفيت مطلوب در اختيار مشتريان قرار دهند •كاركنان شركت كوشش خواهند نمود تا با رعايت نظم ، آراستگي و برقراري ارتباط شايسته و صميمانه با مشتريان حضور آنان را در جمع خويش مغتنم شمارند.

 •كاركنان شركت پاسخگو بودن در مقابل مردم را موجب تعالي خود و شركت مي دانند 

•اين شركت به نظرات و پيشنهادات مشتريان ارج نهاده آن را موجب رشد و ارتقاء كيفت كالا و خدمات خود مي داند 

•اين شركت مبناي ارزيابي فعاليتهاي خود را نظرات و ميزان رضايت مندي مشتريان دانسته ، معتقد است كه رضايت مشتريان به افزايش اعتماد ايشان به كالا و خدمات ارائه شود توسط شركت مي انجامد.

شماره تماس:

025-32935312

فاکس:

025-33353382

 همراه:

09121533822

09121535006 

آدرس:

 دفتر مرکزی : قم، 45 متری صدوقی، میدان شیخ مفید- طبقه 4

کارخانه قم، شهرک صنعتی محمودآباد، خیابان البرز، پلاک 49 شماره

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام سیرنگ
استانقم
شهرقم
نوع محصول-خدماتآجر
Print
سیرنگ
ارسال شده: شهریور 5, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 432

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته