همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

سیرنگ

سیرنگ

اين شركت خدمت گزاري به مشتريان را توفيقي الهي ، ارزشمند و افتخار آفرين دانسته و حصول رضايت باري تعالي را در رضايت مشتريان خود مي داندكاركنان شركت انجام صحيح و دقيق خواسته مشتريان را در كوتاه ترين زمان ممكن ضروري دانسته ، تعهد مي نمايند تا ضمن حفظ حقوق ايشان از اتلاف وقت مشتريان در مراجعه به بخشهاي مختلف جلوگيري نمايند 

•كاركنان شركت وظيفه دارند تا با رعايت ادب ، احترام و تواضع به ارائه خدمات به مشتريان بپردازند

 •كاركنان شركت وظيفه دارند تا ضمن همكاري در ارائه خدمات مشاوره اي به مشتريان ، هرگونه اطلاعات مورد نياز آنان را با توجه به قوانين و مقررات داخلي شركت فراهم آورند

 •كاركنان شركت كوشش خواهند نمود تا خدمات خود را با شيوه اي مناسب و با كيفيت مطلوب در اختيار مشتريان قرار دهند •كاركنان شركت كوشش خواهند نمود تا با رعايت نظم ، آراستگي و برقراري ارتباط شايسته و صميمانه با مشتريان حضور آنان را در جمع خويش مغتنم شمارند.

 •كاركنان شركت پاسخگو بودن در مقابل مردم را موجب تعالي خود و شركت مي دانند 

•اين شركت به نظرات و پيشنهادات مشتريان ارج نهاده آن را موجب رشد و ارتقاء كيفت كالا و خدمات خود مي داند 

•اين شركت مبناي ارزيابي فعاليتهاي خود را نظرات و ميزان رضايت مندي مشتريان دانسته ، معتقد است كه رضايت مشتريان به افزايش اعتماد ايشان به كالا و خدمات ارائه شود توسط شركت مي انجامد.

شماره تماس:

025-32935312

فاکس:

025-33353382

 همراه:

09121533822

09121535006 

آدرس:

 دفتر مرکزی : قم، 45 متری صدوقی، میدان شیخ مفید- طبقه 4

کارخانه قم، شهرک صنعتی محمودآباد، خیابان البرز، پلاک 49 شماره

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام سیرنگ
استانقم
شهرقم
نوع محصول-خدماتآجر
Print
سیرنگ
ارسال شده: شهریور 5, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 897

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر