همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

سنگ ۲۴


سنگ 24

فروشگاه اینترنتی سنگ 24 , نخستین فروشگاه اینترنتی سنگ است که با امکان ارزیابی , مقایسه و گزینش خرید آنلاین سنگ , راه را برای خریداران سنگ تسهیل و آسان نموده است .

این فروشگاه در سال 1394 توسط خانم هدا نکوجو پایه گذاری شده و در سال 1395 بعد از اتمام مراحل طراحی و برنامه نویسی آغاز به کار کرده است .​
سنگ 24 با حفظ قیمت , ارتقاء کیفیت و تحویل به موقع کالا , در هر جای این سرزمین و در هر ساعتی از شبانه روز , خرید سنگ های ساختمانی را از طریق اینترنت امکان پذیر کرده است .

شماره تماس :


22780633 - 021 


ایمیل: info@sang24.com


آدرس :چهارراه پاسداران، ابتدای دولت، پلاک 12 طبقه فوقانی ستورانی مکس طبقه 5 واحد 54


جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام سنگ 24
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسنگ لایم استون چیست,کاربرد سنگ لایم استون,سنگ لایم استون برای نما,پودر لایم استون,سنگ لایم استون سفید,معایب سنگ لایم استون,سنگ آهک سنگ های ساختمان,قیمت سنگ لایم استون,تولید سنگ لایم استون,سنگ رسوبی,انواع لایم استون,کارربرد سنگ لایم استون,انواع سنگ لایم استون,خصوصیات سنگ لایم استون,فروش سنگ لایم است
Print
ارسال شده: مرداد 3, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 571

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته