همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی: دکوراسیون،سنگ
رتبه بندی این مطلب:
5.0

سنگ آراز

سنگ آراز

 گروه هنر سنگ آراز سعی شده از طرح ها و سایز های متنوع کفپوش سنگ معرق استفاده شود و به مرور طرح ها به روز رسانی شودطرح ها با استفاده از روشهای جدید colorizer ، رنگ آمیزی شده اند تا مصرف کننده برای منحصر به فرد نمودن هر قطعه از طرح ترنج انتخابی خود گزینه های مختلفی داشته باشد.به عبارت دیگر مصرف کننده قبل از اجرای کار طرح خود را انتخاب و سپس با انتخاب سنگ های با رنگ متفاوت اقدام به رنگ آمیزی طرح ترنج طبق سلیقه و متناسب با دکوراسیون محیط و فضای نصب ترنج مینماید.در نهایت محصول مورد نظر طبق سلیقه مصرف کننده و متناسب با فضا خواهد بود .همچنین مصرف کننده میتواند سنگ های کار شده در ترنج را ، خود تهیه نماید این کار برای مصرف کننده این مزیت را خواهد داشت که میتواند  از همان پوشش سنگهای کار شده در اطراف سنگ معرق برای همگون شدن ترنج با سنگ کف استفاده نماید

شماره تماس:

021-33576826

همراه:
4041163 0912

ایمیل:trk.hamed@gmail.com


آدرس:

تهران-اتوبان جاده قدیم قم

شورآباد - شصت متری حسین آباد خیابان سوم شمالی -معدن پنجم

جهت ارائه خدمات بهترلطفادر هنگام تماس اعلام نماییدکه تکنوساخت معرف شماست.
نام سنگ آراز
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسنگ
Print
سنگ آراز
ارسال شده: مهر 1, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 721

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته