همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

سایبان نو

سایبان نو

ما افتخار میکنیم که محصولات ما در داخل کشور، زیر نظر متخصصین ما با بهترین کیفیت و طبق درخواست شما ساخته می شوند. تک تک پرده های ما کار دست همکاران زبده ی ماست. فقط گذشت زمان نشان دهنده ی کیفیت کارهای ساخته شده ماست.
شما می توانید از مشاوره در شعب و نمایندگی های فروش ما استفاده کنید. تیم نصب ما با بیش از ده سال تجربه ، پرده های درخواستی شما را با اطمینان برای شما نصب می کنند

شماره تماس:

02122394686

تلفکس :

 02126457923

ایمیل:bani@sayeban.com

سایت: www.sayeban.com

آدرس : تهران، خيابان قيطريه، ميدان كتابي، پلاك 50، طبقه دوم، واحد 7

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام سایبان نو
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتپرده و کرکره لوردراپه,لوردراپه ساده,قیمت لوردراپه,لوردراپه یا پرده کرکره عمودی,فروش انواع پرده لوردراپه,فروش اینترنتی پرده لوردراپه لوردراپه طرح دار,قیمت لوردراپه طرح دار,فروش لوردراپه,فروشندگان لوردراپه,لوردراپه چوبی,لوردراپه چیست,لوردراپه آشپزخانه,لوردراپه طرح چوب,لوردراپه پارچه ای,لوردراپه پذیر
Print
ارسال شده: شهریور 22, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1046

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته