همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
2.3

رنگ آیینه

شرکت رنگسازی آیینه

 

شركت رنگ سازی آیینه در سال 1366 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه ساخت رنگهای ساختمانی آغاز كرد و در جهت نیل به خودكفایی و خدمت به جامعه صنعتی كشور موفق به گسترش روزافزون محصولات خود و تولید رنگهای صنعتی دریایی گردید. این شركت با استفاده از تكنولوژی پیشرفته ماشین آلات رنگ سازی و بهره گیری از دانش فنی متخصصان متبحر و كارآمد و به روز رسانی اطلاعات خود، بهبود كیفیت و ارائه به موقع خدمات به مشتریان را بعنوان اهداف اصلی شركت سر لوحه كار خود قرار داده است و تا كنون توانسته است محصولات خود را مطابق با استاندارد ملی ایران و معیارهای جهانی تولید نموده و در این زمینه دارای چندین گواهینامه از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای محصولات خود می باشد.

 

شماره تماس: 

 77262718 21 98+

فکس:

 77838794 21 98+

وبسایت:

www.aeenehco.com

آدرس:

 میدان رسالت، خیابان گلبرگ، میدان هلال احمر، مقابل مجتمع فرهنگی گلستان، پلاک 337، طبقه 5، واحد 9

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام شرکت رنگسازی آیینه
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتتولید کننده رنگ ساختمانی
Print
رنگ آیینه
ارسال شده: شهریور 31, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: technosakht5
تعداد نمایش ها: 521

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته