همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
2.3

رنگ آیینه

شرکت رنگسازی آیینه

 

شركت رنگ سازی آیینه در سال 1366 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه ساخت رنگهای ساختمانی آغاز كرد و در جهت نیل به خودكفایی و خدمت به جامعه صنعتی كشور موفق به گسترش روزافزون محصولات خود و تولید رنگهای صنعتی دریایی گردید. این شركت با استفاده از تكنولوژی پیشرفته ماشین آلات رنگ سازی و بهره گیری از دانش فنی متخصصان متبحر و كارآمد و به روز رسانی اطلاعات خود، بهبود كیفیت و ارائه به موقع خدمات به مشتریان را بعنوان اهداف اصلی شركت سر لوحه كار خود قرار داده است و تا كنون توانسته است محصولات خود را مطابق با استاندارد ملی ایران و معیارهای جهانی تولید نموده و در این زمینه دارای چندین گواهینامه از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای محصولات خود می باشد.

 

شماره تماس: 

 77262718 21 98+

فکس:

 77838794 21 98+

وبسایت:

www.aeenehco.com

آدرس:

 میدان رسالت، خیابان گلبرگ، میدان هلال احمر، مقابل مجتمع فرهنگی گلستان، پلاک 337، طبقه 5، واحد 9

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام شرکت رنگسازی آیینه
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتتولید کننده رنگ ساختمانی
Print
رنگ آیینه
ارسال شده: شهریور 31, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: technosakht5
تعداد نمایش ها: 1061

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر