همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

دال فرم

دال فرم

شرکت ساختمانی دال فرم بعنوان اولین شرکت تولیدکننده یوبوت استاندارد در ایران پس از کسب سال ها تجربه در عرصه صنعت ساختمان کشور و کسب تاییدیه های معتبر داخلی و بین المللی در زمینه یوبوت استاندارد آماده اراده دهنده خدمات متنوع در این صنعت می باشد.

1. تولید یوبوت از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت در کمترین زمان ممکن,مقدمه ساخت یک ساختمان با معیارهای جهانی است که شرکت دال فرم در این امر با بهره گیری از متدهای پیشرفته اقدام به تولیدانواع یوبوت های استاندارد با تیراژ بالا می کند.

2. فروش یوبوت به کارفرمایان و پیمانکاران سازه های اسکلت بتنی در سراسر کشور با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه با حمل و نقل سریع زمینی انجام می شود. قیمت هر عدد یوبوت را می توانید با تماس با شرکت دال فرم از طریق تلفن و ایمیل جویا شوید. بزودی لیست قیمت یوبوت در وب سایت قرار داده می شود.

3. طراحی سقف یوبوت : شرکت دال فرم با بهر گیری از متخصصین و معماران خبره و حرفه ای , طراحی یوبوت و سازه های مبتنی بر یوبوت را با توجه به استاندارد های شهری و شهرداری ها بر عهده می گیرد .

4. اجرای یوبوت در شهرهای مختلف که مستلزم آگاهی از اطلاعات و پارامترهای روز جهانی و مدرن صنعت ساختمانی است که بصورت جامع در اختیار شرکت دال فرم قرار دارد.

5 . در حوزه نظارتی نیز مهندسین با سابقه طولانی به عنوان اولین واردکننده تکنولوژی یوبوت در ایران ,این شرکت در حال خدمت رسانی به ده ها پروژه بزرگ کشوری می باشد.


شماره تماس:

9430 20 88 021

 9429 20 88 021

 422 28 777 021

تلفکس:

 57 17 67 88 021

آدرس : تهران خیابان ولیعصر بالاتر از توانیر پلاک 2361 واحد 7

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام دال فرم
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتقطعات بتنی پیش ساخته سبک,انواع قطعات پیش ساخته بتنی,قیمت قطعات پیش ساخته ساختمانی,فروش قطعات پیش ساخته بتنی,خرید قطعات پیش ساخته بتنی,قطعات پیش,ساختهسازه نوین,سازه های نوین,سازه نوین در صنعت ساختمانی,سازه های نوین معماری,سازه نوین چیست,کاربرد سازه نوین,مزایای سازه نوین,معایب سازه نوین,خریدوفرش سازه
Print
ارسال شده: فروردین 14, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 1962

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر