همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

تکساکو

تکساکو

گروه ساختمانی تکساکو افتخار دارد تحت لاین Tecsaco.com انگلستان با استفاده از محصولات نوین ساختمانی و مهندسین و افراد مجرب بصورت شبانه روزی درموارد زیر با قیمت بسیار مناسب و سریع در خدمت هم وطنان و سازندگان محترم می باشد.
تذکر:قیمت کیفیت و سرعت اجرا گروه ساختمانی تکساکو بقدری مناسب است که سازندگان که با ما آشنا هستند ترجیح میدهند سفارشات ساخت خود را از طریق ما اجرا نمایند شما هم میتوانید از امکانات و قیمت و تسهیلات اجرا ما استفاده نماید.

شماره تماس:

021-88764972

همراه:

09126433547

ایمیل:info@tecsaco.com

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست


نام تکساکو
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسازه پیش ساخته,سازه پیش ساخته بتنی,سازه پیش ساخته فلزی,سازه پیش ساخته سبک,سازه پیش ساختهISF,سازه پیش ساخته چوبی,سازه پیش ساخته چیست,مزایای سازه های پیش ساخته,معایب سازه های پیش ساخته ,کاربرد سازه های پیش ساخته,قیمت سازه های پیش ساخته,تولید سازه های پیش ساخته,خریدوفروش سازه های پیش ساخته,انواع سازه ه
Print
ارسال شده: مرداد 18, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 779

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته