همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

تامین مصالح فلاحی

تامین مصالح فلاحی


فروشگاه ( فلاحی )فروشگاه آنلاین «مصالح ساختمانی» با تکیه بر تجربه ای ۱۰ ساله در عرصه ساخت و ساز کشور، پس از یک سال مطالعه و بررسی صنعت ساختمان و انجام مطالعات امکان سنجی، با رویکردی نو وارد بازار فروش محصولات و مصالح ساختمانی گردیده است. با گسترش روزافزون کالاها و مخاطبین صنعت ساختمان و نقصان های موجود در شیوه عرضه و خرید محصولات ساختمانی در کشور، نیاز را در آن دیدیم تا با ایجاد بستری مناسب خریداران را از کیفیت و قیمت روز محصولات و عرضه کنندگان را از نیازهای روزافزون بازار آگاه سازیم و از طرف ديگر با گسترش روز افزون دنيای ارتباطات و فن آوری بر آن شديم که با راه اندازي سايت فروشگاه فلاحي گامی ديگری در جهت اطلاع رسانی در زمينه مصالح و محصولات ساختمانی و همچنين سهولت در خريد و فروش کالا برداريم اميد است که با همکاری شما عزيران روز به روز بهتر شويم.

:شماره تماس

08645261639

همراه:

09121553067

ایمیل:info@tmfallahi.com

وبسایت:www.tmfallahi.com

آدرس:مرکزی،زرندیه،سه راهی حکیم آباد،مصالح فلاحی

جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست.

نام تامین مصالح فلاحی
استانمرکزی
شهرزرندیه
نوع محصول-خدماتتامین مصالح فلاحی, مصالح و ماشین آلات, سازه,بتن, سیمان, سقف, پوکه, سیمان سفید ,انواع سیمان, سیمان پرتلند ,سیمان چکشی ,انواع سیمان و خصوصیات آنها, سیمان رنگی ,قیمت سیمان, سیمان نسوز, سیمان پوزولانی, خرید سیمان, فروش سیمان ,تولیدکنندگان سیمان, سیمان شسته ,بتن ریزی, بتن اکسپوز, بتن آرمه ,بتن مگر, قیمت
Print
ارسال شده: اردیبهشت 15, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 583

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته