همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

تامین مصالح فلاحی

تامین مصالح فلاحی


فروشگاه ( فلاحی )فروشگاه آنلاین «مصالح ساختمانی» با تکیه بر تجربه ای ۱۰ ساله در عرصه ساخت و ساز کشور، پس از یک سال مطالعه و بررسی صنعت ساختمان و انجام مطالعات امکان سنجی، با رویکردی نو وارد بازار فروش محصولات و مصالح ساختمانی گردیده است. با گسترش روزافزون کالاها و مخاطبین صنعت ساختمان و نقصان های موجود در شیوه عرضه و خرید محصولات ساختمانی در کشور، نیاز را در آن دیدیم تا با ایجاد بستری مناسب خریداران را از کیفیت و قیمت روز محصولات و عرضه کنندگان را از نیازهای روزافزون بازار آگاه سازیم و از طرف ديگر با گسترش روز افزون دنيای ارتباطات و فن آوری بر آن شديم که با راه اندازي سايت فروشگاه فلاحي گامی ديگری در جهت اطلاع رسانی در زمينه مصالح و محصولات ساختمانی و همچنين سهولت در خريد و فروش کالا برداريم اميد است که با همکاری شما عزيران روز به روز بهتر شويم.

:شماره تماس

08645261639

همراه:

09121553067

ایمیل:info@tmfallahi.com

وبسایت:www.tmfallahi.com

آدرس:مرکزی،زرندیه،سه راهی حکیم آباد،مصالح فلاحی

جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست.

نام تامین مصالح فلاحی
استانمرکزی
شهرزرندیه
نوع محصول-خدماتتامین مصالح فلاحی, مصالح و ماشین آلات, سازه,بتن, سیمان, سقف, پوکه, سیمان سفید ,انواع سیمان, سیمان پرتلند ,سیمان چکشی ,انواع سیمان و خصوصیات آنها, سیمان رنگی ,قیمت سیمان, سیمان نسوز, سیمان پوزولانی, خرید سیمان, فروش سیمان ,تولیدکنندگان سیمان, سیمان شسته ,بتن ریزی, بتن اکسپوز, بتن آرمه ,بتن مگر, قیمت
Print
ارسال شده: اردیبهشت 15, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1202

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر