همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

بهساز

بهساز


 شرکت ساختمانی بهساز از سال 1375 در شهر تهران شروع به فعالیت کرده است و دارای فعالیتهای متعدد در زمینه های طراحی و اجراء و ساخت در صنعت ساختمانی و عمرانی میباشد. در این شرکت سعی بر آن شده است تا با ارائه روشهای نوین فنی و مهندسی به بهبود خدمات این حوزه برای فعالان در استان تهران کمک بسزایی شود.

همچنین در طول این مدت سعی بر آن شده که در تولید نرم افزارهای گوناگون در جهت طراحی و محاسبات ساختمان و تولید آموزش های بسیار مفید در بکارگیری از نرم افزار های مورد نیاز در این حوزه کار شود. و دست آورد این تلاش ها را در اختیار کاربران این صنعت قرار دهد.

لازم بذکر میباشد که از همان ابتدا یعنی سال 2001 میلادی اقدام به ثبت و راه اندازی دامنه و سایت بهساز نموده ایم ، تا از این راه بتوانیم با افراد زیادی از طریق این درگاه بزرگ در ارتباط و خدمت رسانی باشیم.


شماره تماس :  

021-44092726 

تلفکس :          

021-44040093

همراه :  

0939-4092726

ایمیل: Behsaz{at}Behsaz.com

آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه ، بلوار فردوس ، خيابان وفا آذر شمالی ، كوچه پانيذ ، پلاك 8 ، واحد 16 

نام بهساز
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتکوبیاکس,کوبیاکس چیست,معایب سقف کوبیاکس,مزایای سقف کوبیاکس,اجرای سقف کوبیاکس,خرید کوبیاکس,فروش کوبیاکس,قیمت سقف کوبیاکس,ضخامت سقف کوبیاکس,سقف دال بتنی,سقف دال بتنی دو طرفه,سیستم کوبیاکس,زمان اجرای سیستم کوبیاکس,تولید سقف کوبیاکس COBIAX,بهساز
Print
بهساز
ارسال شده: تیر 19, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 1029

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر