همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

بتن کاور

بتن کاور

بتن کاور در سال 1386 به منظور تولید افزودنی های بتن و اسپیسرهای پلاستیکی و واتراستاپ های پی وی سی احداث گردید. هم اکنون این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و کارآزموده،ماشین آلات و آزمایشگاه پیشرفته توانسته حجم انبوهی از افزودنی های بتن و  اسپیسرهای پلاستیکی و واتراستاپ های پی وی سی که محصولاتی پرکارآمد در صنعت ساختمان می باشند تولید نماید.کنترل دقیق کیفیت در تولید مطابق با آخرین استاندارد با سرمایه گذاری در واحد تحقیق وتوسعه، رعایت اصل مشتری مداری ، ارائه خدمات پس از فروش و ارسال سریع و تمرکز کارخانه در تهران شهرک صنعتی بهاریه باعث ارتباط نزدیک با تمام استانها وکشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس شده است. امیدواریم که به یاری پروردگار وبذل توجه اساتید و صاحب نظران ارجمند بتوانیم سهمی در مسیر آبادانی این دیار کهن داشته باشیم.


جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام بتن کاور
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتافزودنی های شیمیایی بتن,روان کننده بتن ,تسریع کننده بتن,مواد افزودنی,چسب بتن,انواع افزودنی های بتن,افزودنی,زودگیر,تولیدکننده افزودنی های بتن,خرید افزودنی بتن,متراکم کننده های بتن,بتن کاور
Print
ارسال شده: فروردین 14, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: SuperUser Account
تعداد نمایش ها: 977

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته