همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

بتن پدیده

بتن پدیده

مدیریت گروه بتن پدیده  با 10سال سابقه در امر تولید بتن آماده و در جهت اجرای مبحث 19و سبک سازی سازه ها و خدمت به امر ساخت و ساز و حرکت در راستای رضایت مندی مشتریان در اوایل سال 1391 با یک دستگاه پرتابل سه فاز که توان تولید و اجرا50 متر مکعب در یک روز را داشت آغاز نمود ، در حال حاضر با 5 دستگاه پرتابل از نوع تکفاز و سه فاز با ظرفیت نسبی تولید و اجرا 300 متر مکعب در روز در خدمت پروژه های عمرانی میباشد.
این مجموعه علاوه بر اجرای فوم بتن ، مواد افزودنی بتن را نیز تولید می کند .
این گروه باهدف تولید برتر ، کیفیت بهتر و سرعت اجرای بالا ، تمام تلاش خود را براین گذاشته است که بتن سبک مورد نیاز مشتریان خود را با بهترین کیفیت تولید و اجرا کند و همیشه این اصل را سرلوحه کار خود قرار داده است که فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است .
گروه تولیدی بتن پدیده با چنین نگرشی بود که توانست با تلاش مهندسین و پرسنل متعهد خود زمینه ساز حرکتی نوین در عرصه تولید و اجرا بتن کفی در کشور باشد.

شماره تماس:

02177732482

02177732427

02177935229

آدرس:تهران-تهرانپارس-اتوبان باقری-بالاتر از 196-پلاک125-واحد3

دفترفروش غرب تهران:انتهای اشرفی اصفهانی-خیابان طالقانی-کوچه دوم دربندی-پلاک 41

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام بتن شیمی خاورمیانه
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتافزودنی های شیمیایی بتن,روان کننده بتن ,تسریع کننده بتن,مواد افزودنی,چسب بتن,انواع افزودنی های بتن,افزودنی,زودگیر,تولیدکننده افزودنی های بتن,خرید افزودنی بتن,متراکم کننده های بتن,بتن پدیده
Print
ارسال شده: تیر 25, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: صبوری
تعداد نمایش ها: 1075

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر