همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

بازرگانی ایران پخش

بازرگانی ایران پخش


شرکت بازرگانی ایران پخش، عامل ممتار پخش سیمان، فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1383 و با پخش عمده سیمان سفید و سیمان سیاه ساوه در تهران آغاز نموده است. فعالیت گروه بازرگانی ایران پخش امروزه به طور اختصاصی در تهران و حومه و استان البرز، و به صورت عمومی در کل کشور صورت می پذیرد.

شماره تماس:

021-44412986

021-44424233

همراه:

09128706803

وبسایت:www.iranpakhshco.com

ایمیل:info@iranpakhshco.com

آدرس:تهران- اتوبان همت غرب -خیابان کامران کبیری (شاهین شمالی) -خیابان یاسمن- پلاک 10

جهت ارائه خدمات بهتر،لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست.

نام بازرگانی ایران پخش
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتبازرگانی ایران پخش,سیمان, مصالح و ماشین آلات, سیمان شسته, سیمان سفید, سیمان پرتلند, سیمان چکشی, انواع سیمان و خصوصیات آنها, سیمان رنگی, قیمت سیمان, سیمان پوزولانی, خرید سیمان, فروش سیمان, تولیدکنندگان سیمان,مزایای سیمان, معایب سیمان, کاربرد سیمان
Print
ارسال شده: خرداد 4, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 476

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته