همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

الوندسازه

الوند سازه

 

گروه ساختمانی الوندسازه، از معدود گروهای ساختمانی است که فعالیت‌های خود را بر گسترش نظام‌های نوین ساختمانی و سبک‌سازی، بنا نهاده است. این گروه از سال 1378 آغاز به کار کرده و مهمترین نیاز امروز شهر تهران یعنی «پایداری سازه در مقابل لرزش‌های احتمالی» را در دستور کار تیم عمرانی و فنی_مهندسی خود قرار داده است. اجرای انواع سقفهای سبک از جمله مواردی است که به صورت تخصصی توسط «الوندسازه» انجام شده و این گروه، نه تنها کلیه مقررات و آئین‌نامه‌های اجرائی از سوی مراجع تصمیم‌گیرنده حوزه ساختمان را در اجرای سقف سازه‌ها به کار می‌برند، بلکه مضاف بر آن توصیه‌های تخصصی و حرفه‌ای خود را برای هر پروژه، بسته به مختصات و ویژگی‌های آن به صورت اقتصادی طراحی کرده و اجرا می‌نمایند.

همچنین الوند سازه با در اختیار داشن بالغ بر 250 نفر نیروی با تجربه و آموزش دیده، توانایی اجرای پروژه های انواع سقف ساختمانی و نیز تولید مصالح سقف سبک درجه یک را در سراسر کشورهای منطقه دارا می باشد.

 

تلفکس:

44890801

نشانی:تهران٬میدان پونک٬اشرفی اصفهانی(به سمت آریاشهر)ابتدای لاین کندور٫کوچه گلزارسوم٬پلاک 12طبقه اول واحد2

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

 

نام الوندسازه
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتساخت تیرچه فلزی, وزن تیرچه فلزی, قیمت روز تیرچه فلزی ,تیرچه فلزی چیست, تیرچه فلزی کرومیت, روش ساخت تیرچه فلزی, وزن تیرچه کرومیت, کرومیت فلزی, فلزی کرومیت ,فروش تیرچه فلزی ,تولید کننده تیرچه فلزی, موارد کاربرد تیرچه فلزی ,ویژگی های تیرچه فلزی ,مزایا و معایب تیرچه فلزی ,الوندسازه
Print
ارسال شده: مرداد 10, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 1158

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر