همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

اسپیسراسماعیل پور


اسپیسراسماعیل پور

عرضه اسپیسر و انواع افزودنی بتنفروش اسپیسر های مخصوص فنداسیون , دال , بوتر , تیر , دیوار , سقف و کف و ...برای دریافت اخرین قیمت وتخفیفات اسپبسر با ما تماس بگیرید.دارای بهترین کیفیت و استاندارد های اروپاییاسپیسرهای پلاستیکی بتن از جمله اسپیسرهای ساختمانی می باشند که در صنعت ساختمان کاربرد بالایی دارند. اسپیسر در لغت به معنای فاصله گذار می باشد که عموماً فضای بین میلگرد و قالب را تامین می کند.

شماره تماس:

021-55511555

شماره همراه:

09125075339

آدرس:اتوبان آزادگان - بازار آهن مکان پلاک 983

جهت ارائه خدمات بهتر هنگام تماس اعلام نمایید تکنو ساخت معرف شماستجهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست
جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست
جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست
جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست
نام اسپیسراسماعیل پور
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتعرضه اسپیسر و انواع افزودنی بتنفروش اسپیسر های مخصوص فنداسیون , دال , بوتر , تیر , دیوار , سقف و کف و ...
Print
ارسال شده: شهریور 17, 1397,
نظرات: 1,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 438

1 نظر در مطلب "اسپیسراسماعیل پور" ثبت شده است

0
0
Avatar image

سمیرا, 1398/03/27 10:23 ق.ظ

تشکراز سایتون

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته