همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

ابر سازان جوان فکر

ابر سازان جوان فکر

شركت ابر سازان جوان فکر با سابقه اجرايي –عمراني در روشهاي موجود ، در چندسال اخير در عرصه صنعتي سازي با عنايت به فناورهاي نوين در طراحي و اجراي ساختمانهاي پيش ساخته با سيستم سازه ای فولادی سبك LSF – LIGHT WEIGHT STEEL FRAME  و DRYWALL – KNAUF همچنين بهره گيري از كادر متخصص و متعهد ، فعاليت خود را در راستاي خدمت به هموطنان عزيزمان در احداث سازه‌هايي با سرعت بالا، قيمت مناسب و ايمني بالا،كه ‌قطعاً يكي از نيازهاي ضروري كشور است و در گام اول صرفه‌جويي‌هاي اقتصادي بسياري را بدنبال خواهد داشت توسعه داده و اميدواراست كه با ارايه عملكرد مطلوب با كيفيتي مبتني بر اصول مهندسي و علمي بتواند تاثيري بر فرهنگ ساخت و ساز كشور و ورود دانش فني جديد در باب طراحي و احداث ساختمانها و نهايتا“ بهبود وضعيت حاضر گردد.

شماره تماس :

 071-9345-3722

تلفکس:

071-1267-3223

همراه :

 0917-4614500

ایمیل:rjavanfekr@gmail.com

آدرس:

شیراز .خیابان سعدی کوچه پارک هتل ساختمان نیما واحد 201


جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام ابر سازان جوان فکر
استانفارس
شهرشیراز
نوع محصول-خدماتسازه پیش ساخته,سازه پیش ساخته بتنی,سازه پیش ساخته فلزی,سازه پیش ساخته سبک,سازه پیش ساختهISF,سازه پیش ساخته چوبی,سازه پیش ساخته چیست,مزایای سازه های پیش ساخته,معایب سازه های پیش ساخته ,کاربرد سازه های پیش ساخته,قیمت سازه های پیش ساخته,تولید سازه های پیش ساخته,خریدوفروش سازه های پیش ساخته,انواع سازه ه
Print
ارسال شده: مرداد 18, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 609

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته