همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

آهن و فولاد نور

آهن و فولاد نور

  شرکت صنایع آهن وفولادنور درسال 1374 به شماره ثبت 1200 در اداره ثبت شرکت های قائم شهر ثبت شده است و از شرکت های وابسته به شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد.بر اساس مفاد اساسنامه موضوع فعالیت های شرکت انجام کلیه فعالیت های تولیدی صنعتی،بازرگانی و خدماتی در زمینه های مختلف،خصوصا در زمینه های طراحی،ساخت،تولیدی ،راه اندازی واحدهای تولیدی مصنوعات و فولادی و انجام خدمات فلزی و شکل دادن ورق های فولادی در ابعاد مورد نیاز صنایع بااشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور و اخذ نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی و اعطای نمایندگی به آنان،شرکت در مناقصه ها ومزایده ها در داخل و خارج از کشور،واردات و صادرات،خرید و فروش  انجام کلیه فعالیت های تجاری ومالی مرتبط با وظایف شرکت می باشد.

شماره تماس:

42433590 -011  

ایمیل:info@noorsteel.com

آدرس:سوادکوه شمالی شیرگاه -شهرک صنعتی بشل -فاز 2 -مهارت 24

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.


 

 

نام آهن و فولاد نور
استانمازندران
شهرسوادکوه
نوع محصول-خدماتمقاطع فولاد,مرکب فولاد,پروفیل,شمش,نبشی ناودانی,تولیدکنندگان مقاطع فولادی میلگرد,قیمت میلگرد,میلگرد ساده,میلگرد آجدار,آهن و فولاد نور
Print
ارسال شده: فروردین 19, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 1490

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته