همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

آهن و فولاد نور

آهن و فولاد نور

  شرکت صنایع آهن وفولادنور درسال 1374 به شماره ثبت 1200 در اداره ثبت شرکت های قائم شهر ثبت شده است و از شرکت های وابسته به شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد.بر اساس مفاد اساسنامه موضوع فعالیت های شرکت انجام کلیه فعالیت های تولیدی صنعتی،بازرگانی و خدماتی در زمینه های مختلف،خصوصا در زمینه های طراحی،ساخت،تولیدی ،راه اندازی واحدهای تولیدی مصنوعات و فولادی و انجام خدمات فلزی و شکل دادن ورق های فولادی در ابعاد مورد نیاز صنایع بااشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور و اخذ نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی و اعطای نمایندگی به آنان،شرکت در مناقصه ها ومزایده ها در داخل و خارج از کشور،واردات و صادرات،خرید و فروش  انجام کلیه فعالیت های تجاری ومالی مرتبط با وظایف شرکت می باشد.

شماره تماس:

42433590 -011  

ایمیل:info@noorsteel.com

آدرس:سوادکوه شمالی شیرگاه -شهرک صنعتی بشل -فاز 2 -مهارت 24

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.


 

 

نام آهن و فولاد نور
استانمازندران
شهرسوادکوه
نوع محصول-خدماتمقاطع فولاد,مرکب فولاد,پروفیل,شمش,نبشی ناودانی,تولیدکنندگان مقاطع فولادی میلگرد,قیمت میلگرد,میلگرد ساده,میلگرد آجدار,آهن و فولاد نور
Print
ارسال شده: فروردین 19, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 1935

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر