همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی: سنگ نما , سنگ تزئینی
رتبه بندی این مطلب:
3.5

آریا سنگ جام

آریا سنگ جام

شرکت آریا سنگ جام با افتخار اعلام می دارد با توجه به ماشین الات ( شش قله بر دو خط رزین و ساب و یک دستگاه CNC) ساخت ایتالیا به تحقیق به عنوان یکی از با کیفیت ترین شرکت های فراوری سنگ ایران محسوب گردیده و همچنین با ظرفیت تولیدی بالا( معادل 500 مترمربع در یک شیفت ) به راحتی می تواند حامی پروژه های بزرگ  انبوه سازان باشد. شرکت آریا سنگ جام به علت قابلیت دستگاه CNC خود علاوه بر فرآوری سنگ به صورت نما و کف قابلیت تولید محصولات تزئینی و همچنین مورد استفاده در لابی ها - سریس های بهداشتی و یا  محصولات ترکیبی را خواهد داشت. محصولات : سنگ های تزئینی و نما       

شماره تماس:

84032610- 021 

 تلفکس:

 84032620- 021 

سایت :www.aryasang.com 

ایمیل: info@aryasangco.com 

 آدرس:

 تهران - خیابان بخارست، خیابان ششم، پلاک یک، طبقه همکف 

 کارخانه : لرستان ، منطقه ویژه اقتصادی ازنا

نام آریا سنگ جام
استانتهران-لرستان
شهرتهران-ازنا
نوع محصول-خدماتسنگ
Print
ارسال شده: تیر 25, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: صبوری
تعداد نمایش ها: 1279

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته