همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

آرمه دک

آرمه دک

نظر به توسعه روز افزون عملیات عمرانی، شرکت سازه های نوین آرمه دک با هدف استفاده از تکنولوژی های نوین ساخت در صنعت ساختمان در سالل 1388 تاسیس گردید. این شرکت به عنوان یکی از اعضای گروه آرمه با استفاده از تجربیات دیگر اعضا گروه، فعالیت خود را با تحقیق و بررسی تکنولوژی های روز دنیا آغاز نموده و برای شروع فعالیت های خود، استفاده از تکنولوژی دال مجوف دوپوش در ساختمان ها را مورد نظر قرار داد.

- پس از انجام تحقیقات اولیه و اطمینان از عملکرد مناسب این سیستم و جذابیت مزایای ایجاد شده توسط این دال ها، اولین پروژه شرکت به صورت آزمایشی در سال 1388 اجرا و پس از آن تاییدیه استفاده از این تکنولوژی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن اخذ شد.

-  امروزه پس از گذشت 4 سال این شرکت موفق به اجرای پروژه های گوناگون در نقاط مختلف کشور شده است و ارائه خدمات بهتر و کاهش هزینه های ساخت را هدف اصلی خود قرار داده است. 

تلفکس:

021-22234993

 021-22688393

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، جنب مجموعه ورزشی چمران، بن بست اخوان، پلاک 23

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام آرمه دک
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتیوبوت سقف,یوبوت چیست,سیستم یوبوت,سازه یوبوت سیستم دال دو طرفه,U-BOOT, دال دوطرفه مجوف,بلوک پلی استایرن,بلوک پلاستیکی,سقف مجوف یوبوت,دال مجوف,فروش یوبوت,خرید یوبوت,قیمت یوبوت,کاربرد یوبوت,سازه یوبوت,دال مجوف دوپوش,سقف های سازه ای,قالب های مکعبی,طراحی سقف یوبوت,مشکلات سقف یوبوت,آرمه دک
Print
ارسال شده: فروردین 16, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: SuperUser Account
تعداد نمایش ها: 736

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته