همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

آبیک سیمان


آبیک سیمان

 تنها شرکت سیمانی دارای تندیس برترین محصول R&D طی 3سال متوالی در کشور طراحی و توسعه سیستم کنترل کیفی و اتوماسیون (QCX) با استفاده از روبات (Robolab) برای اولین بار در کشور اولین تولید کننده سیمان پرتلند آهکی در ایران اولین تولید کننده سیمان پرتلند مرکب در ایران  چاپ و نشر بیش از 25 عنوان کتاب و مجله با موضوعات مختلف در صنعت سیمان  اولین دارنده گواهینامه ISO 9001 در صنعت سیمان کشور  بکار گیری سوخت جایگزین برای اولین بار در کشور  اجرای بزرگترین طرح افزایش ظرفیت در کشور ( از 3500 به 8500 در روز)

شماره تماس:

021-88737951

021-88733200 

021-33130459 

وبسایت:www.abyekcement.com

ایمیل:

sale@abyekcement.com

info@abyekcement.com

آدرس:

دبیرخانه کارخانه : کیلومتر 80 اتوبان تهران قزوین کارخانه سیمان آبیک

دفتر تهران : میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان16 – پ 28

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام آبیک سیمان
استانتهران،قزوین
شهرتهران،قزوین
نوع محصول-خدماتسیمان سفید,انواع سیمان,سیمان پرتلند,سیمان چکشی,انواع سیمان و خصوصیات آنها,سیمان رنگی,قیمت سیمان,سیمان,نسوز,سیمان پوزولانی,خرید سیمان,فروش سیمان,تولیدکنندگان سیمان,سیمان شسته,آبیک سیمان
Print
ارسال شده: فروردین 16, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 955

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته