جارو برقی مرکزی خانگی و مزایای آن

نظافت و جارو کردن منزل برای بسیاری از خانم های خانه دار و باسلیقه جزء کارهای مهم روزانه و هفتگی به حساب می آید. از طرفی وسیله های نظافتی متنوع با مزایا و معایب مختلف در دسترس این افراد قرار دارند. آگاهی از این مزایا و معایب می تواند باعث شود انتخابی دقیق تر و متناسب تر با اینگونه فعالیت ها داشته باشیم. ما در این نوشته می خواهیم شما را با مزایای سیستم جاروبرقی مرکزی آشنا کنیم. در ادامه با ترفند و ایده ی تکنوساخت همراه باشید.
برتری جاروبرقی مرکزی نسبت به جاروبرقی های معمولی
هنگام استفاده از جاروبرقی های معمولی مقدار زیادی گرد و خاک در پشت آن باقی می ماند. اما تغییرات در راه است.
جاروبرقی مرکزی گرد و خاک خانه را به صورتی جمع آوری می کند که تا کنون هیچ جارویی این وظیفه را انجام نداده است. جاروبرقی مرکزی نیلفیسک بسیار کم صدا بوده تا آنجایی که هنگامی که جارو روشن است می توان به صدای موسیقی گوش داد و هم چنین اعضای دیگر خانواده آزرده نخواهند شد.
موتور جاروبرقی های عادی داغ می شود و سبب می گردد تا کیسه خاکروبه نیز داغ شود و بوی بدی پیدا کند. بر اثر این اتفاق، ذرات گرد و خاک باقی می ماند طوری که از فیلتر خارج شده و به وسیله هوای در حال گردش به محیط باز می گردند. هم زمان اگر پاکت جاروبرقی پر شده باشد، قدرت مکش جارو کاهش می یابد و و بر عملکرد آن تاثیر خواهد گذاشت.

 

محیطی عاری از گرد و خاک و بوی ناخوشایند

به دلیل این که موتور جارو مرکزی خارج از منزل قرار دارد، اثرات ناشی از آن مانند گرما و صدا وجود ندارد گرد و خاک دوباره به محیط باز نمی گردد. ذرات از راه لوله کشی از منزل خارج شده و پس از فیلتر شدن وارد هوای آزاد می شود.
یک دیگر از کاربردهای جاروبرقی مرکزی قابلیت جمع آوری موی حیوانات خانگی است به صورتی که هیچ اثری از آن ها باقی نمی گذارد و در نتیجه امکان بروز حساسیت کم می شود.
درحالی که جاروبرقی های معمولی صدای بسیار زیادی تولید می کنند، جارو برقی مرکزی کاملا بی صدا عمل می نماید و بنابراین ارتباط کاربر با محیط حفظ خواهد شد.نظافت آسان با جاروبرقی مرکزی

استفاده از جاروبرقی های معمولی توام با ایجاد گرد و خاک، صدا، بو، گرمای ناشی از موتور خواهد بود که با داشتن وزن زیاد باید از لا به لای وسایل که موجب آزار اطرافیان خواهد شد. با طراحی و ساخت جاروبرقی مرکزی نیلفیسک همه این مشکلات رفع می گردد؛ بی صدا، بدون بو، سبک، حمل آسان از ویژگی های منحصر به فرد این جاروبرقی است که آن را از یک وسیله روزمره به یک ابزار خوشایند برای کاربر تبدیل کرده است. دستگاه جاروبرقی مرکزی در پشت بام، زیرزمین و دیگر بخش های خارجی ساختمان قابل نصب بوده و برای هیچ کس مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد. با نصب آن در یک مکان ثابت، نظافت تنها به وسیله حمل خرطومی انجام می پذیرد.
به منظور نظافت همه بخش های خانه می توان تعداد بیشتری درگاه ورودی برای اتصال خرطومی، بر روی دیوارها تعبیه نمود تا فقط توسط جا به جایی خرطومی از یک ورودی به ورودی دیگر، کلیه نقاط پوشش داده شود. درگاه های ورودی به وسیله لوله هایی به جاروبرقی متصل می شوند. گرد و خاک از طریق این لوله ها وارد مخزن جاروی مرکزی می شود. در نتیجه کاربر هیچ گونه تماسی با این مخزن نداشته و فقط لازم است یک تا دو بار در سال تخلیه شود. سیستم به کارگیری جاروبرقی مرکزی یک روش آسان، بهداشتی و انعطاف پذیر است که با محیط خانه ها و آپارتمان ها با ابعاد مختلف سازگاری دارد.

 

طراحی ارگونومیک

بیشتر مردم در هر ماه چند ساعتی از وقت خود را صرف نظافت با جاروبرقی می کنند، از این رو نحوه حرکت، انعطاف پذیزی و طریقه به دست گرفتن آن اهمیت پیدا می کند. دسته هایی که برای جاروبرقی مرکزی طراحی و ساخته شده اندروکشی از جنس پلاستیک نرم داشته که آن را سبک و انعطاف پذیر ساخته است. هم چنین ساختار آن از نوع تلسکوپی است و طول آن به راحتی قابل تنظیم است.


قدرت مکش فوق العاده

جارو مرکزی قدرت مکش زیاد و ثابتی دارد. هوا با سرعتی معادل ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت بدون وقفه در لوله ها جریان دارد و این امر در نتیجه شکل مخروطی خرطومی است (عرض بیشتر ورودی نسبت به نازل) و هیچ چیز مانع عبور جریان هوا نمی شود.مزایای جاروبرقی مرکزی

۱- دارای عملکرد فوق العاده ای است که هوای درون خانه را بهبود می بخشد
۲- کاملا بی صدا بوده و بنابراین می توان به محیط اطراف توجه داشت.
۳- دست سبکی دارد که دستگیری و حمل آسانی دارد.
۴- جاروبرقی مرکزی قدرت مکش بسیار بالایی برای جمع آوری انواع ذرات دارد.
۵- این جارو قابلیت مبارزه با آسم، اگزما و انواع آلرژی را دارد.
۶- سبب صرفه جویی در زمان می شود.
۷- با داشتن خرطومی ۹ متری مشکلی برای نظافت گوشه و کنارها وجود ندارد.
۸- به وسیله آن می توان پله ها را نیز به راحتی تمیز نمود.

نام جارو برقی مرکزی خانگی و مزایای آن
Print
جارو برقی مرکزی خانگی و مزایای آن
ارسال شده: بهمن 14, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1466
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته