رتبه بندی این مطلب:
5.0

گروه روشنایی اریس

گروه روشنایی اریس

گروه روشنایی اریس در سال 1385 صرفا با هدف تخصصی  طراحی، تولید انواع چراغ های LED و اجرای پروژه های نور پردازی با LED تاسیس شد. اکنون پس از گذشت یک دهه و بدست آوردن موفقیت های چشم گیر، محصولات روشنایی این گروه به عنوان یکی از برندهای برتر شناخته شده است و موجب گردید به لطف خداوند متعال، همت مدیران و کارشناسان کارآمد و جوان و با تاکید بر مطالعات دانشگاهی اهداف خود را گسترده تر نماید. هم اکنون علاوه بر واردات، تولید، توزیع و اجرای پروژه های نور پردازی بر اساس استاندارد های بیت المللی و در کنار شعب فروش راه اندازی و بالغ بر 60 نماینده رسمی در کشور اقدام به راه اندازی یک سایت مرجع و علمی در زمینه فروش انواع چراغ روشنایی و تجهیزات برقی خدمت رسانی کنیم.

شماره تماس:

021-6639615

021-66739572

ایمیل:ec@erislighting.com 

آدرس:تهران-لاله زار نو-بالاتراز چهارراه منوچهری-مرکز تجاری سبحان-طبقه سوم-پلاک 313

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام گروه روشنایی اریس
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتچراغ های LED,روشنایی و نورپردازی
Print
ارسال شده: اردیبهشت 2, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: SuperUser Account
تعداد نمایش ها: 1199

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.