همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

عمودسازان جنوب

 عمودسازان جنوب

شرکت عمودسازان جنوب در سال 1375 با واحدی کوچک و حداقل امکانات و تجهیزات شروع به فعالیت نمود و پس از چندسال تلاش اولیه ؛ بستر مناسب جهت ایجاد یک شرکت تولیدی را به عمل آورد. در حال حاضر این کارخانه در زمینی با وسعت 9000 مترمربع و سالن های تولیدی چندمنظوره و با تامین پیشرفته ترین ماشین آلات صنعتی و با توجه و رعایت استاندارد ها و اخذ مجوز های لازم و با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده در جهت تامین نیاز مشتریان داخلی و خارجی خود قدم بر می دارد و هم اکنون به عنوان یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان پایه چراغ های روشنایی منطقه برای تعداد قابل توجهی از جوانان کشور اشتغال زایی نموده است. ما ضمن اینکه توانسته ایم با لطف خداوند متعال جایگاه ویژه ای در صنعت روشنایی به خود اختصاص دهیم همواره در صدد توسعه دامنه فعالیت تولیدی و مهندسی خود و کارآفرینی مستمر هستیم و امیدواریم همواره منشاء خدمات ارزشمندی در راه آبادانی و برای اعتلای ایران اسلامی باشیم. 

شماره تماس:

7-06132238436

فکس:

06132233752

ایمیل:info@amoudsazan.ir

آدرس:اهواز،خیابان طالقانی،نبش خیابان سعدی،ساختمان پارس،طبقه6واحد11

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا درهنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام عمودسازان جنوب
استاناهواز
شهراهواز
نوع محصول-خدماتبزرگترین و برترین تولید کنندگان پایه چراغ های روشنایی
Print
ارسال شده: شهریور 15, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 328

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته