سهند درب سلماس

سهند درب سلماس


شرکت سهند درب سلماس با لطفا و رحمت خداوند متعال از مهر ماه سال 1392 در زمینی به مساحت 25000 متر مربع و با سالن های تولید به مساحت 17000 متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان سلماس شروع به تولید انواع دربهای آپارتمانی (ضد سرقت ، ضد حریق ، MDF، HDF ، چهارچوب فلزی و چهار چوب چوبی) نمود . در آغاز فعالیت تعداد پرسنل این شرکت 50 نفر بوده که در پاییز 1395 به حدود 180 نفر افزایش یافته است . 

تولیدات این شرکت در حال حاضر به 60نماینده فعال در کشور و همچنین به کشورهای همسایه از جمله عراق ، ارمنستان ، آذربایجان و ترکمنستان صادر می گردد ؛ امید است که با دستان توانای پرسنل زحمتکش شرکت روز به روز بر کفیت تولیدات آن افزوده و نیاز کشور از واردات اینگونه محصولات کاهش یابد و در آینده شاهد افزایش صادرات به کشورهای همسایه باشیم .

 

شماره تماس:

044-35250384

تلفکس:

044-35250322 

آدرس:آذربایجان غربی - سلماس - شهرک صنعتی شهرک صنعتی

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام سهند درب سلماس
استانآذربایجان غربی
شهرسلماس
نوع محصول-خدماتدرب ضدسرقت چوبی,درب ضد سرقت جدید,درب ضدسرقت فلزی,قیمت درب ضدسرقت,فروش درب ضد سرقت ,خرید درب ضدسرقت,تولید درب ضدسرقت,فروشندگان درب ضد سرقت,تولیدکنندگان درب ضدسرقت,درب ضدسرقت عایق صوتی,فریم درب ضد سرقت,قفل درب ضد سرقت,درب ضدسرقت گاوصندوقی,درب ضدسرقت کلاسیک,درب ضد سرقت منزل,درب ضدسرقت مدرن,درب ضدسرقت ی
چاپ
ارسال شده: شهریور 1, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 1015

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.