رویال تاپ

رویال تاپ

شرکت رویال تاپ فعالیت خود را در سال 1389 به صورت تخصصی در زمینه ی تولید و ارائه صفحات کانتر تاپ آشپزخانه آغاز کرده است. هدف اصلی این شرکت ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت در راستای برآورده ساختن خواسته های مشتریان خوش سلیقه می باشد که البته حرکت رو به رشد مجموعه کنونی بواسطه تلاش و جدیت گروه حاکم بر این مجموعه، در چند سال اخیر موید افزایش سطح کمی و کیفی رضایتمندی مشتریان می باشد.با توجه به اینکه آشپزخانه یکی از مهمترین فضاهای کاربردی منازل می باشد، در سالهای اخیر توجهات فراوانی بر بهره گیری از بهترین مواد و متریال مصرفی بر ساخت و طراحی این فضاها معطوف گشته است، بنابراین شرکت رویال تاپ به عنوان اولین شرکت تخصصی در زمینه صفحات کانتر تاپ وارد عمل شده و با بهره گیری از ماشینهای مجهزبه پیشرفته ترین تکنولوژی روز و نیروهای متخصص، رویای زندگی مدرن امروزی را محقق ساخته است. گسترش سطح فروش و خدمات این مجموعه پس از مدت سپری شده، گواهی بر موفقیت روز افزون ROYALTOP می باشد.

شماره تماس :

26258421

26258623

تلفکس :

35724281

ایمیل: info@royaltop.ir

آدرس:

دفتر مرکزی : تهران- خیابان نیاوران- خیابان مینا- پلاک 18- واحد 302


کارخانه : اصفهان- شهرک صنعتی جی- خیابان یکم- فرعی دهم- پلاک 131

 

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام رویال تاپ
استانتهران-اصفهان
شهرتهران-اصفهان
نوع محصول-خدماتسونا, جکوزی, وان, زیردوشی, توالت فرنگی, توالت ایرانی, روشویی, حوله خشک کن, کابین دوش, تجهیزاات بهداشتی خانگی, انواع تجهیزات بهداشتی, تجهیزات بهداشتی ساختمان, قیمت لوازم بهداشتی ساختمان, فروش تجهیزات بهداشتی ساختمانی, خرید تجهیزات بیهداشتی خانگی, سردوش, کف شور, اکسسوری لوازم بهداشتی ساختمان, فلاش تان
چاپ

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.