آسیا ابزار

آسیا ابزار

شرکت آسیا ابزار دقیق، به عنوان یکی از شرکتهای شناخته شده در زمینه ارائه و تامين خدمات به صنايع نفت، گاز، پتروشيمي و صنايع برق در سال 1373 تاسیس گردید. در سال 1385 و در راستای گسترش ارائه خدمات و در پی اجرای سیاست های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حمایت از تولید داخل و همچنین تقویت اقتصاد ملی، این شرکت اقدام به ساخت اولین کارخانه سیستم های اندازه گیری جریان (میترینگ) در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام واقع در مهرشهر کرج نمود.

شماره تماس:

02122650295

فکس:

02122650295

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی مسجد بلال صدا و سیما، نبش کوچه گلستان، پلاک 2761، طبقه چهارم، واحد 42

جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس، اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست. 

نام آسیا ابزار
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتتلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق انتقال تکنولوژی به داخل کشور جهت بومی سازی محصولات، ارتقاء کیفیت محصولات، تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت می باشد. در این راستا خدمات اصلی قابل ارائه توسط این شرکت در دو
Print
ارسال شده: تیر 25, 1397,
نظرات: 1,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 575

1 نظر در مطلب "آسیا ابزار" ثبت شده است

0
0
Avatar image

موژان مالكي طهراني, 1397/08/15 09:19 ق.ظ

با سلام كارشناسي ارشد برق كنترل دارم جوياي كاراموزي و كار هستم متولد١٣٧٠مي باشم

تلفن تماس ٠٩١٢٧٧٩٣٩٩٢

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.