همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

آرتابنیان صنعت

آرتابنیان صنعت

مدیریت این واحد صنعتی بازرگانی  که از سال
1385 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه قالب بتن با پشتکار و فراگیری بیشتری پی گرفته است با نگاهی به افق بالاتر و حضوری بیشتر در بازار تولید و مصرف قالب فلزی بتن برنامه های گسترده ای را تدوین و برای اجرا آماده ساخته است.  مجموعه آرتـــا به عنوان حلقه ای در زنجیره تولید تجهیزات قالب فلزی بتن با پذیرش سختی ها و کاستی هایی که هم اکنون در پیش روی تولید کنندگان تجهیزات قالب بتن وجود دارد تلاش خواهد کرد تا در سیستم تولید محصولات مذکور در جهت نوآوری و ایجاد اشتغال و توسعه پایدار گام های موثری بردارد. ما بر این باوریم که اگر بر اصول اخلاقی پایبند نباشیم به دلیل عدم درک شفاف از نیازها و خواسته های مشتریان هرگز قادر به تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات شایسته نخواهیم بود بنابراین اخلاق و صداقت رفتار با مشتریان و همچنین توجه عمیق به نیاز های مشتریان را سرلوحه تیم خود قرار خواهیم داد


شماره تماس:

02144010031

شماره همراه:

09127111164

فکس:

02144088061

ایمیل:info@artasaze.com

وبسایت:www.artasaze.com

آدرس:تهران،بلوار آیت الله کاشانی، بعد از شهرداری منطقه 5، روبروی پارک زنبق، مجتمع نورگستر، واحد 35

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا درهنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام آرتابنیان صنعت
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتتولید تجهیزات بتن فلزی
Print
آرتابنیان صنعت

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته