پربازدیدترین مقالات

9 ایده بازسازی و طراحی دیوارهای فضای داخلی خانه شما

9 ایده بازسازی و طراحی دیوارهای فضای داخلی خانه شما

 ما هنر را در برابر آنها قرار می دهیم و میله های پرده را به آنها متصل می کنیم، آنها را با صندلی ها می شکنیم و گاهی آنها را کاملا نادیده می گیریم. در بسیاری از موارد، دیوارها مانند Rodney Dangerfield از دنیای طراحی هستند: آنها احترام زیادی ندارند. اما نه اینجا. با توجه به اهمیت، این ویژگی های نادیده گرفته شده پایه و اساس هر طرح تزئینی را تشکیل می دهند و یک نگاه به پایان می رسانند. آنها همچنین می توانند به طرز چشمگیری فضایی را تغییر دهند، تجدید تاریخی یا پیچیدگی براق، جزئیات معماری چشمگیر و یا صدای کاربردی صدا، بسته به ترجیح شما و نحوه برخورد آنها، تغییر دهید. در اینجا، ما ده  راه و درمان الهام بخش را برای کمک به شما در خارج از جعبه سفید ساده و دیوارهایی که اطراف شما را احاطه کرده اند، گرد هم آورده ایم. از پوشش پارچه و پانل های چوبی کلاسیک تا سایدینگ گنبد دنیوی و اثرات چشمگیر رنگ، این ایده ها برای دیوارهای شما تنها چیزی است که یک فضای بیرونی را به فضای ابریشمی که همیشه از آن روی کرده اید تبدیل کنید.
1- رنگ: هیچ راه سریعتری برای روشن کردن یک اتاق با رنگ وجود ندارد، اینکه آیا شما یک رنگ جامد را انتخاب ک
رده اید تا تمام چهار سطح را پوشش دهید، یک رنگ پر جنب و جوش برای دیوار  یا یک اثر بصری جالب، مانند نوارها. 


2- تصاویر پس زمینه در حالی که گلهای رمانتیک و شکل های گرافیکی از همه چیز از قفسه های کتاب و گنجه به سقف و هنر قاب گرفته شده است، تصویر زمینه به پتانسیل کامل خود برسد، به خوبی، دیوارها. برای تعدیل شدت الگو در یک اتاق، مقیاس تکرار و رنگ را در نظر بگیرید. چاپ های دراماتیک بهتر در دوزهای کوچکتر کار می کنند.


3- پارچه .پارچه چمن، پارچه کتانی، ابریشمی - چیزی است که بسیار جالب در مورد دیوارهای تحت پوشش پارچه است. در حالی که آنها بلافاصله بافت و یادداشت رسمی را به هر اتاق اضافه می کنند، مزایای پنهانی برای تزئین پارتیشن با این مواد وجود دارد: هنگامی که با ناخن و یا پرده بندی شده، آنها باعث کاهش سر و صدای محیط بین اتاق ها می شوند.


4- چوب پانل ارتقاء ظریف است که همچنین گرما را اضافه می کند، چوب کار می تواند معاصر یا سنتی بسته به اندازه، رنگ آمیزی، و فاصله پانل چوب باشد.


5- ریخته گری: به گفته استیفن فنوکا، استاد صنایع دستی، "ریخته گری تفاوت های بزرگی است". شما می توانید راه آهن صندلی را در یک اتاق ناهار خوری یا قالب بندی تاج در یک اتاق نشیمن اضافه کنید تا یک نگاه رسمی تر به آن بدهید. یا سعی کنید با استفاده از پانل قالب در یک درب مسطح به آن شخصیت سنتی بدهید.


6- گچ این که شما در نظر گرفتن جلا شیار دار ونیزی یا مات، گچ می تواند بافت و ابعاد را به هر اتاق ارائه دهد. ظرافت خیره کننده آن، کنتراست و تنوع ظریف را به وجود می آورد که چشم را تکه تکه می کند و یکنواختی یک دیوار گسترده را می شکند.


7- نقاشی های تزئینی از مناظر و صحنه های کشور به شاخه های ظریف و توریسم، نقاشی های دیواری و سایر آثار هنری تزئینی می توانند شخصیت و عمق را به فضا اضافه کنند. چنین ویژگی هایی نیز شامل درمان های چشم فریبنده مانند ترومب لئوئیل و فاکس بویز و همچنین برگ طلایی است.

8- آینه سریع ترین راه برای ایجاد یک اتاق بزرگتر، ترکیب آینه ها، که منعکس کننده نور و ایجاد توهم فضای اضافی است. دیوار از پانل های آینه ای، مانند نمونه هایی که در بالا نشان داده شده است، همچنین پاتینای دنیوی و پیچیدگی خیره کننده را در اختیار شما قرار می دهد.

9- کاشی هیچ کس نمی تواند تقاضای کاشی مترو در یک آشپزخانه یا حمام را انکار کند. اما درمان کلاسیک به طرز شگفت انگیزی چند منظوره تبدیل شده است، از گزینه های پرسلن که شبیه چوب و تخته سنگ مرمر با دوام در قطعات تزئینی تراکات در انواع رنگ ها و الگوها است. علاوه بر این، می توانید برنامه را برای ایجاد یک بیانیه گرافیکی متفاوت کنید.

چاپ
9 ایده بازسازی و طراحی دیوارهای فضای داخلی خانه شما
ارسال شده: فروردین 26, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: ghazal
تعداد نمایش ها: 803

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید