چوب فشرده مغز رنگی

چوب فشرده مغز رنگی


تولید کنندگان  از رنگدانه های غیر سمی برای ایجاد رنگ های مختلف استفاده می کنند، زیرا رنگ ها در هنگام نور در معرض محو شدن هستند. این رنگدانها قبل از رسم نهایی با فیبر چوب مخلوط شده و از رنگ سطحی به سطح هموار شده است. از آنجا که MDF COLORED کاملاً رنگ آمیزی شده است، نیازی به لمینیت یا لبه وجود ندارد. این ویژگی کلیدی مجموعه COLFED MDF که انتخاب خوبی برای مکانهایی با استفاده بالا از چوب یا ام دف مانند هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری و مدارس است.

 

این چوب فشرده با تراکم متوسط ​​و سخت مناسب برای عملیات مانند اره، حفاری، فرز، لیزر و شیب دار است. الیاف چوب خشک می شوند و با استفاده از رزین ها پیوند می خورند.

در حالی که ما نیاز به ورقه ورقه را از بین می بریم، برخی از اثرات بسیار خلاقانه رو به رو می شود که روکش های چوب سخت را به این محصول می چسباند یا دو رنگ متفاوت را با هم لمس می کنند و سپس به زیر سطوح متنوعی  و زیبایی های بسیار مدرن تبدیل می شوند - . و از آنجا که MDF رنگی TI بسیار کارآمد با ابزارهای معمولی می باشد، برای بسیاری از برنامه های کاربردی از قبیل کابینت آشپزخانه، مبلمان، کارد و چنگال، ترتیبات لهستانی و آیتم های نمایش داده می شود.


ویژگی های کالا:
1-تمام رنگی: دارای رنگ یکسان و در سطح و مغز محصول
2-ضد حریق: به دلیل بکارگیری رزین ضد حریق , ابن محصول مقاوم در برابر آتش می باشد.
3-مقاوم در برابر رطوبت: این محصول با داشتن مقاومت رطوبتی بالا سبب میشود که کالا در مقایسه با کالا های رایج بازار استحکام بیشتری داشته باشد.

با تکنوساخت همراه باشید.

چاپ
چوب فشرده مغز رنگی
ارسال شده: اسفند 9, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: ghazal
تعداد نمایش ها: 383

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید