تکنیک ها و روشهای نقاشی بیرون ساختمان

 تکنیک ها و روشهای نقاشی بیرون ساختمان


 رنگ آمیزی سریعتر و بهتر با استفاده از  تکنیک های فرچه زدن، نورد کردن و برش دادن
یک کار نقاشی رنگی در بیرون ساختمان ، زندگی سایدینگ خود را بهبود می بخشید و ترمیم می کنید و ارزش خانه شما را افزایش می دهد. بهترین تکنیک های استفاده از رنگ را به سرعت و به طور کامل یاد بگیرید.


برس با کیفیت بالا
سرمایه گذاری در تجهیزات خوب، کار سریع تر و با کیفیت بهتر را پرداخت می کند.
نقاشی بیرونی خانه شما یک کار بزرگ است. اما نتایج نیز عالی هستند. با حداقل سرمایه گذاری در ابزار و مواد، هزاران دلار صرفه جویی خواهید کرد، عمر سایدینگ خود را کاهش دهید و ترمیم کنید و ارزش خانه خود را افزایش دهید. بهتر از همه، شما آن را مانند خانه جدید دوباره نگاه کنید.
در این مقاله ما به شما نحوه اعمال پوشش های نهایی رنگ (ما استفاده از لاتکس اکریلیک) برای یک پایان با دوام و حرفه ای به شما نشان می دهد.
تکمیل کارهای رنگی با کیفیت بالا نیاز به  صبر و استقامت دارد. شما نیاز به یک چشم تیز، یک دست ثابت و کمی تمرین برای رنگ کردن خطوط ترد، خطوط مستقیم. علاوه بر این، شما نیاز به قدرت برای حرکت و راه اندازی نردبان بلند، و اعتماد به نفس از آنها کار می کنند زمانی که آنها در محل.
تکنیک های کلیدی
اگر بتوانید این سه تکنیک را مدیریت کنید، می توانید یک کار نقاشی حرفه ای را انجام دهید.
مسواک زدن
خرید ابزار نقاشی با کیفیت بالا
استفاده از پوشش های پلاستیکی (پوشش های نهایی رنگ) نیازی به تجهیزاتی فراتر از آنچه که قبلا برای تمیزکاری و پرایمر انباشته کرده اید، نیست. ما توصیه می کنیم حداقل دو برس مصنوعی با کیفیت بالا برای استفاده از رنگ لاتکس: یکی از 4 در. قلم موی مستی برای مناطق بزرگ و 1-1 / 2-in. برس زاویه sash برای کار جزئیات.
برای استفاده از رنگ به مناطق بزرگ از shingles، گچ و یا آجر، خرید یک غلتک نصب شده از قفسه غلتکی سنگین (این بخش دسته)؛ با کیفیت بالا 1/2-in جلد غلتک بینی، یکی برای هر رنگ (شما شستشو و استفاده مجدد از آنها)؛ و یک صفحه غلتکی (عکس 4). استاندارد 9 اینچ غلتک ها برای مناطق بزرگ و مسطح خوب هستند. خرید 7 اینچ اگر برای خانه شما وجود دارد، برای سایدینگ نورد و دیگر مناطق باریک استفاده کنید. شما همچنین نیاز به یک چند قوطی رنگ تمیز 1 گالن و یک سطل تمیز 5 گالن دارید. داشتن یک جعبه رونق در دست تنها می تواند ذهن خود را ذخیره کند.
تکنیک برس 3 مرحله ای
عکس 1: قلم مو را آغشته به رنگ کنید.قلم مو را با شستشو دادن حدود 2 اینچ از برس به رنگ بکشید. برای جلوگیری از برداشتن رنگ، برس را به عقب و جلو برید. رنگ از یک سطل با 2 یا 3 اینچ رنگ در پایین به جای یک رنگ کامل می توانید رنگ.
عکس 2: رنگ را پخش کنید.

 با دو یا سه حرکت جلو و عقب لایه ضخیم رنگ را بگذارید.  در مورد صاف کردن آننگران نباشید. سپس برس را دوباره بارگذاری کنید و تکرار کنید تا حدود 3 یا 4 فوت مربع را پوشانید.

عکس 3: رنگ را صاف کنید.
قلمموی رنگ را بدون بارگذاری دوباره بزنید. استفاده از سکته های قلم مو طولانی، کشیدن، از ناحیه بدون رنگ به سمت منطقه رنگی کار کنید. قلم مو را در حالی که هنوز در انتهای هر ضربه است حرکت دهید.
انتخاب رنگ
 رنگ بیرونی که جزئیات معماری خانه شما را تکمیل می کند و متناسب با شخصیت محله شما، اولین گام به یک کار رنگی عالی است. کتابفروشی ها و کتابخانه ها را برای کتاب در مورد این موضوع بررسی کنید. بروشورها را در فروشگاه رنگ با مجموعه ای از رنگ های تاریخی پیدا خواهید کرد. بسیاری از فروشگاه های رنگی طراحان را بر روی کارکنانی که می توانند به شما در انتخاب رنگ کمک کنند یا می توانند یک طراح یا معمار را استخدام کنید.
خرید یک رنگ از هر رنگی که انتخاب کرده اید و رنگ کل طرح را در یک منطقه کوچک از خانه خود رنگ بزنید قبل از ریختن  به گالن. اگر نتایج را دوست ندارید، رنگها را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
بعد اندازه گیری کامل از خانه خود ، با توجه به نوع سطح، به عنوان مثال، گچ، سندر سدر یا پوشش جانبی صاف. شمارش درها و پنجره ها. با استفاده از این اطلاعات، کارکنان فروشگاه نقاشی می توانند به شما کمک کنند مقدار رنگ مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 
بهترین رنگ نقاشی را که می توانید بخرید خریداری کنید. رنگ مناسب با کیفیت بهتر است، بهتر است پوشش داده شود و طول می کشد. ما توصیه می کنیم که رنگ را با کمی شاین، ساتن یا پوسته تخم مرغی خریداری کنید. این فواید مقاوم تر و تمیز تر از رنگ تخت است.
تکنیک برس و غلتک
عکس 4: برس را با رنگ آغشته کنید.

در حدود یک گالن رنگ را به سطل تمیز 5 گالن بردارید و یک صفحه برسی را به سطل بزنید. برس را بارگذاری کنید، آن را روی صفحه فشار دهید تا برس اشباع شود و رنگ بیش از حد فشرده شود.
عکس 5: رول رنگ

                                          


روی رنگ با رول قرار دهید. وقتی رنگ دیگر به راحتی جریان نیافت، از غلطک استفاده کنید. باز هم حدود 3 یا 4 فوت مربع را پوشش می دهد. رولینگ رنگ را برای پراکندگی ایجاد می کند، بنابراین مطمئن شوید که از پاسیو، پیاده روی و محوطه سازی با رطوبت یا پلاستیک محافظت کنید.
عکس 6: رنگ را با یک قلم مو کار کنید.

6

با استفاده از رنگ به ترك ها و بر روی لبه ی پایین لبه های چوبی و با رنگ آمیزی خود با قلم مو، با قلم مو بپوشانید. سپس با دانه چوب به رنگ صاف رنگ کنید.
آب و هوا را بررسی کنید
اجتناب از نقاشی در نور مستقیم خورشید. گرما رنگ را خیلی سریع خشک می کند، و باعث می شود که از علائم لبه ها اجتناب شود. این حتی می تواند باعث تجمع و لایه برداری شود.
از نقاشی در روزهای مرطوب اجتناب کنید باد باعث می شود که رنگ خیلی سریع خشک شود و خاک را به رنگ مرطوب برساند.
رنگ لاتکس را زمانی که درجه حرارت کمتر از 50 درجه فارنهایت است، مگر اینکه آن را برای کاربرد آب و هوای سرد آماده کنید. برچسب را بخاطر داشته باشید.
وقتي شانس باران وجود دارد رنگ نکن
اجتناب از این مشکلات رایج
علامت های لبه به عنوان مناطق تیره تر نشان داده می شوند و به علت رنگ آمیزی نقاشی های خشک شده به صورت ذاتی، اضافه کردن یک لکه است. برای جلوگیری از علائم لکه ها، به سرعت کار کنید و در بخش های کوچک به اندازه کافی رنگ کنید تا زمینه رنگی قبلی خیس شود تا بتوانید رنگ تازه اعمال شده را در آن بریزید. اگر شما در اولین بار با علامت لبه برخورد کنید، بار دوم احتمالا آنها را پوشش می دهد.
علامت های قلم مو در ابتدا و انتهای یک ضربه قلم مو، یک مشکل رایج است که برای اجتناب از آن آسان است. هر سکته قلبی را در ناحیه ناتمام، در لبه یا در برابر پنجره یا پنجره قرار دهید. سپس به سمت منطقه کامل برسید و قلمو را برداشته و کار را در همان حرکت انجام دهید. اگر قلمو را متوقف کنید و سپس آن را بردارید یا قلمو را روی یک منطقه کامل قرار دهید تا سکته را شروع کنید، رنگ اضافی را که به عنوان علامت قلموی یا نقطه تیره تر نشان داده می شود، ترک کنید.

ریزش، ریزش و ریزش رنگها به وضوح با هشیاری مداوم اجتناب می شود. در هنگام کار با کارهای خود، با توجه به درون گوشه ها و لبه هایی که ممکن است رنگ به نظر برسد و اجرا شود، به کار خود ادامه دهید. اگر رنگ شروع به خشک شدن نکرده باشد، برنامه ریزی کنید. در غیر این صورت، اجازه می دهد اجرا به طور کامل خشک. سپس آن را با کاغذ 100 گرمی شسته و آن را با رنگ تازه لمس کنید.
تکنیک های برش در
عکس 7: در گوشه ای رنگ بریزید
قلم مو را با رنگ آغشته کنید و نوک قلم مو را به داخل گوشه بکشید. سپس آن را بیرون بکشید و در امتداد یک لبه در حدود 4 اینچ بکشید.
عکس 8: لبه بعدی را رنگ کنید.
قلم مو را عوض کنید تا لبه مجاور همان گوشه داخلی را رنگ کنید و روند را تکرار کنید. برس را باز کنید و رنگ اضافی را بردارید و رنگ آن را بر روی لبه قرار دهید و بر روی لبه ای که برش می دهید برداشته شود. بدون برس دوباره بارگذاری کنید و به لبه برسید. فن را کوچکتر کنید و از یک سکته مغزی آهسته و مداوم استفاده کنید، در حالی که تمرکز روی خط نقاشی شما است. 
عکس 9: رنگ بر روی شیشه


 
لبه رنگ کمی بر روی شیشه به عنوان نقاشی های پنجره muntins و sash. از یک براش زاویه دار 1-1 / 2 in استفاده کنید. برای کنترل بهتر، بیشتر رنگ را روی لبه میمالید. پس از خشک شدن رنگ، لیزر را با یک تیغ تیغه تک لبه تکه تکه کنید.
یک استراتژی برای کارآیی بیشتر را طراحی کنید

به طور کلی، از بالا به پایین کار کنید. ابتدا قسمتهای بزرگ را رنگ کرده و جزئیات را به آخر اضافه کنید. از کجا دو رنگ ملاقات می کنید، زمان برگزاری اولین رنگ را قبل از بازگشت به رنگ دوم اعمال کنید. به عنوان مثال،  پنجره (بخش متحرک) را در اوایل روز رنگ کنید و رنگ را بر روی قاب بریزید.
با استفاده از این تکنیک ها مانند یک هنرمند نقاشی کنید
شما می توانید مهارت های نقاشی خود را با فهم استفاده از استراتژی های مختلف بهبود بخشید. آنها فرایند نقاشی را به دو مرحله تقسیم می کنند.
هدف اولین قدم، به نام "ترکیب کردن" رنگ، این است که رنگ را روی سطح در سریعترین و کارآمد ترین روش ممکن بدست آوریم. نگران نباشید در مورد هموار کردن آن (عکس 2).
 برای این مرحله از یک قلم مو، غلتک یا اسپری استفاده کنید و رنگ کافی برای پوشش دادن سطح را بدون ایجاد اجرا اجرا کنید. پوشش یک منطقه به اندازه کافی بزرگ به شما اجازه بازگشت و صاف آن قبل از رنگ شروع به خشک شدن. از آنجایی که گرما، رطوبت و نوع رنگ شما از تمام زمانهای خشک شدن نفوذ می کند، باید تجربه کنید تا شروع به رنگ آمیزی کنید تا بتوانید احساس خوبی نسبت به منطقه ای که می توانید با خیال راحت آن را پوشش دهید قبل از اینکه آن را خالی کنید. شایع ترین اشتباه شروع نقاشان، وقت و هزینه زیادی است که روی رنگ انجام می شود. چند ضربه سریع همه چیز مورد نیاز است. سپس برس را دوباره بارگذاری کنید و قسمت بعدی را پوشش دهید.
هنگامی که شما یک منطقه کوچک را پوشش داده اید، برای مرحله دو آماده سازی، رنگ را خاموش کرده اید (عکس 3). 
ابتدا قلموی خود را استفاده کنید تا رنگ را به طور یکنواخت روی سطح پخش کنید و سپس با سکته قلم مو طولانی و مداوم به پایان برسید. هدف این است که لایه قبلی رنگ یا پرایمر را با لایه ای صاف و حتی لایه ای از پوشش (و نه لزوما پنهان) پوشش دهید. این مرحله باید بلافاصله بعد از اینکه رنگ برداشته شود و قبل از اینکه رنگ شروع به خشک شدن کند، انجام می شود.
شما ممکن است تعجب کنید که چگونه به شما بگوئید که رنگ کافی را استفاده می کنید. متاسفانه هیچ فرمول دقیقی وجود ندارد. به طور کلی، شما موفق خواهید بود با استفاده از دو پوشش نازک از تلاش برای پوشش پرایمر با یک پوشش ضخیم رنگ خودداری کنید. پوشش های نازک خشک تر به طور کامل و باعث مشکلات مانند اجرا، sags  ایجاد رنگ  با لایه های سنگین رنگ مرتبط است، نمی شود. هدف شما این است که به رنگ کافی روی سطح برسید تا بتوانید برس را روی هم قرار دهید، اما به اندازه کافی نگذارید که شکل می گیرد یا خم می شود.
تکنیک نقاشی درب
عکس 10: ابتدا درب های رنگی را رنگ کنید.


ابتدا رنگ پانل را روی پانل ها قرار دهید، آن را به گوشه ها بچسبانید. رنگ را با سکته مغزی طولانی در جهت دانه دانه خنک کنید
عکس 11: رنگ را پخش کنید، سپس آن را صاف کنید
یک لایه رنگ را روی قسمت های درب اطراف پانل ها قرار دهید. از یک طرف درب به سمت دیگر به سرعت کار کنید، بنابراین همیشه از رنگ مرطوب استفاده می کنید. رنگ آن را در حدود یک سوم درب قرار دهید تا قبل از آن با سکته های قلم مو طولانی و صاف آن را صاف کنید. سپس به سومین مرحله بروید و دوباره به قسمت پایان برسید. منظور ترتیب پیگیری دانه های چوب (عدد را در عکس 10) ببینید. فراموش نکنید که لبه های بالا و پایین درب را قلممو بکشید تا از ضخامت رنگی خارج شود
رنگ کردن لبه ها 

حفظ لبه ی رنگی یکی از مهم ترین تکنیک های نقاشی است (عکس 3). نگران نباشید، همیشه سعی کنید قلموی یا رول را به رنگی که هنوز رنگی است، بکشید. نتیجه یک پوشش، یکپارچه به نظر می رسد پوشش رنگ است.برای جاهای بزرگتر ب که نقاشی می کنید، این کار دشوارتر می شود. استفاده از شکاف طبیعی مانند پنجره تقسیم کنید های درب و پنجره یا دوره های سایدینگ قسمتهای بزرگتر به تکه های قابل کنترل. سپس هر بخش را بدون توقف کامل کنید. ب
عکس 12: از رنگ سفال در لبه های پوشش استفاده کنید
لبه های پنجره ها و روکش های درب را همانند سایدینگ رنگ کنید. 
عکس 13: پاک کردن اشتباهات جاهایی  که هنوزخیس هستند

قبل از خشک شدن، رنگ اضافی از روی پنجره را تمیز کنید. استفاده از این همان نوک در هر نقطه بیش از حد رنگ در طول لبه می سازد
از یک چاقوی بتونه برای فشار دادن  نوار به گوشه های پایین تر استفاده کنید. سپس یک چاقوی پلاستیکی را در امتداد نوار لایه بچینید، در حالی که فشار کمتری را برای اطمینان از مهر و موم خوب و جلوگیری از نشت رنگ در زیر نوار نگه دارید.
نگه داشتن رنگ می تواند به سطح  نقاشی شما برای کاهش حرکت بازو و به حداقل 
یاد بگیرید که با یک دست نقاشی کنید، مخصوصا وقتی که بالای نردبان کار می کنید. این میزان دسترسی شما را دو برابر می کند.
در اوایل روز  رنگ درها و پنجره ها را انجام دهید  تا بتوانید آنها را در شب ببندید.
وقتی نقاشی را انجام می دهید، تاریخ، محل و فرمول یا نام رنگ هر رنگ را روی درب بنویسید. سپس رنگی را که در آن یخ نمی شود، ذخیره کنید.
برش در عمل طول می کشد
طرح نقاشی کامل
توجه به جزئیات هزینه کار نقاشی جذاب است که برای سالها ادامه خواهد یافت.
نقاشی یک خط مستقیم، همچنین به نام برش در یک خط، تکنیک نقاشی دیگری است که باید ارزشمند باشد (عکس ها 7 تا 9). از بین بردن رنگ بیش از حد از قلم مو شروع کنید یا با قرار دادن آن بر روی قطعه ای که نقاشی کرده اید یا با پاک کردن آن بر روی لبه می توان شروع کنید. سپس، قلم مو را مانند یک مداد با لبه بر روی دست خود نگه دارید (عکس 8)، در طول خط کشیدن. اگر رنگ بیش از حد شروع به ساخت زیر گونه ها، تهدید به پخش در سراسر خط، کشیدن دور از خط. سپس به بالا از سکته مغزی بروید و مجددا انتخاب کنید، رنگ را به خط نزدیک کنید. ادامه این روند را تا زمانی که تمام خط را قطع کرده اید.

اگر مدت زمان لازم برای تمیز کردن و آماده سازی سطوح را گرفته اید و با استفاده از مواد با کیفیت بالا با دقت پر شده و رنگ آمیزی شده اید، کار رنگ شما باید حداقل 10 سال طول بکشد. با توجه به نکات نقاشی که ما با آن صحبت کردیم، تعمیر و نگهداری سالانه بهترین راه برای گسترش عمر رنگ کار شما و حفاظت از ساختار است. هر ساله خانه خود را بازرسی کنید اگر شما مجبور به استفاده از دوربین های دوچشمی باشید سپس ساییدگی، شن و ماسه، اول، خم شدن و لمس کردن هر منطقه ای که رنگ لایه برداری یا ترک خوردگی باشد. رنگ جدید ممکن است دقیقا مطابقت نداشته باشد، اما حداقل شما از آسیب بیشتر جلوگیری می کنید و کارهای اصلی رنگ چندین سال اضافی را خاموش می کنید.
ابزار مورد نیاز برای این پروژه

نردبان فرمت
غلتک رنگ
سینی رنگ
رنگ برس
رنج
آستین غلتکی
نوار نقاش
شما همچنین باید یک صفحه غلتکی و تثبیت کننده نردبان داشته باشید.
اجتناب از  آخرین لحظه خرید با داشتن لیست تمام مواد موردنیاز به خرید بروید.
سطل های اضافی 1 و 5 گالن رنگ

چاپ
تکنیک ها و روشهای نقاشی بیرون ساختمان
ارسال شده: اسفند 14, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: ghazal
تعداد نمایش ها: 451

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید