ایده های جالب برای طراحی دفترکار در خانه

ایده های جالب برای طراحی دفترکار در خانه

نکات طراحی خانه در دفتر برای یک فضای کاری راحت
 طراحی یک دفتر در خانه واقعا سخت است. این در درجه اول به این دلیل است که هنوز بخشی از خانه شما است، اما این دفتر نیز برای شما خواهد بود. بنابراین، شما باید یک محیط اداری  را از بین تزئینات  خانه یا دکوراسیون آن را مانند محل کار خود پیدا کنید. ایده های بی شماری که می توانید استفاده کنید وجود دارد. از لحاظ اولویت ها، دفتر شما نیاز به طراحی دائم دارد تا از برای همیشه از آن استفاده شود. بسیاری از مردم زمان زیادی را صرف کار می کنند، بنابراین شما باید اطمینان حاصل کنید که فضای کاری که در آن کار می کنید، کارکردی است و باعث افزایش بهره وری می شود. در اینجا اشاره می کنیم به برخی از راهنمایی های طراحی دفتر خانه را که می تواند به شما کمک کند تا بیشتر از دفتر خود استفاده کنید و کار را در حالی انجام دهید که خوب هم باشد!
ایده های شگفت انگیز برای طراحی دفتر در خانه 

انتخاب مبلمان

                                                                

 انتخاب مبلمان برای یک دفتر خانه یک مشکل است زیرا اتاق گاهی اوقات می تواند به عنوان چیز دیگری دو برابر شود. با این حال، شما قطعا نیاز به یک صندلی و یک میز، راحت نیاز دارید. هر کاری که انجام می دهید، روی صندلی ! شما برای ساعت ها در انتهای آن بنشینید. بنابراین، شما باید اطمینان حاصل کنید که آن ارگونومی طراحی شده است برای حفاظت از پشت و شانه خود  به درستی در حالی که ساعت کار طولانی است. میز شما باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا دقیقا همان چیزی را که نیاز دارید نگه دارد. شما ممکن است فقط به نگه داشتن یک لپ تاپ، که در آن یک میز کوچک ممکن است کافی باشد. اما ممکن است به یک صفحه یا اتاق دوم برای نگهداری مقالات و فایلها نیاز داشته باشید. در صورت امکان، سعی کنید یک مبل کوچک در گوشه جا بگذارید. اگر شما نیاز به خواندن قطعات گسترده ای از کار داشته باشید، این واقعا می تواند به شما کمک کند تا راحت تر بتوانید انجام دهید.
قرار دادن میز 

 
مکان قرار دادن میز ، به همان اندازه انتخاب یک میز مهم است. اکثر مردم خود را در مقابل یک دیوار قرار می دهند، اما وقتی می بینند، می توانند خسته کننده باشند، اما جایی جز دیوار ندارند. شما می توانید سعی کنید آن را در برابر یک پنجره قرار دهید و اجازه دهید که خورشید بر روی پشت و اتاق تان باشد. حتی بهتر است، سعی کنید روی میز کنار پنجره قرار دهید تا بتوانید در همه جا را نگاه کنید. این فقط یک ایده خوب است اگر شما را خسته نمی کند. 
تزیین

           
 شما می خواهید در دفتر خود آرامش داشته باشید، بنابراین همه چیز باید به سلیقه خودتان باشد. دیوارها را در رنگ مورد علاقه خود رنگ کنید و عکس های متعدد و تصاویر خانوادگی و چیزهایی را که لذت می برید آویزان کنید. الگوهای خسته کننده و swirls که بسیار بهتر از یک دیوار سفید قدیمی است. اگر مجاز به رنگ کردن دیوارها نباشید زیرا اجاره ای است، پس دنبال بوم های الهام بخش بزرگ بروید. آنها می توانند در زمان فکر تفکر دشوار به شما نگاه کنند.و آرامش بدهند.
قفل کردن

           
یک قفل بر روی درب قرار دهید نه کسی که می تواند یک تیم SWAT را متوقف کند، بلکه این که اگر اعضای خانواده سعی در باز کردن و قفل شدن داشته باشند، می دانند که شما کار می کنید. این کار برای شما را در لحظات بسیار مهم اهمیت دارد که در آن فکر شما به سادگی نمی تواند متوقف و تمرکزتان مختل شود.

امیدوارم این راهنمایی ها به شما کمک کند که یک دفتر خانه را طراحی کنید که راحت، الهام بخش و آسان برای کار است.
با تکنوساخت همراه باشید.
برای طراحی دفتر کار خود در خانه کلیک کنید.

چاپ
ایده های جالب برای طراحی دفترکار در خانه
ارسال شده: اسفند 7, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: ghazal
تعداد نمایش ها: 267

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید