فراخوان جذب ایده ها و محصولات فناورانه برای پیاده‌سازی در برج فناوری طرشت

موضوع   

ناحیه نوآوری شریف از طرح های جدید پارک علم و فناوری شریف است که درنظر دارد شرکت‌هایی را که در این ناحیه در اطراف دانشگاه استقرار دارند مشمول خدمات و پشتیبانی قرار دهد. تبدیل این پروژه به «برج فناوری طرشت» ذیل پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف با واگذاری و استقرار واحدهای برج توسط پارک و حمایت‌های معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال انجام است.
برج فناوری طرشت در ناحیه نوآوری شریف (تقاطع بلوار اکبری و صالحی) در ۱۵ طبقه و ۱۲۰ واحد هم‌اکنون در حال ساخت است. قرار است برج فناوری طرشت مکانی برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور، استارت‌آپ‌های رو به رشد و دیگران بازیگران کلیدی فعال در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور باشد. به همین منظور فراخوانی برای جذب طرح‌های فناورانه طراحی شده است.

فراخوان برج فناوری طرشت

باتوجه به اینکه برج فناوری هنوز در حال ساخت‌وساز است یک بخش مهم از فرآیندهای تکمیل این سازه، استفاده از ایده‌ها و طرح‌های فناورانه‌ است. طرح‌هایی که بر بستر فناوری‌های نوظهور یا پیشرفته بوده و هرکدام به نحوی قابلیت پیاده‌سازی در برج فناوری طرشت را دارند.

به همین منظور فراخوانی برای جذب طرح‌های فناورانه طراحی شده است. طرح‌هایی که صرفا در قالب یک ایده یا در قالب محصولی فناورانه بیان می‌شوند.

ایده فناورانه شامل هر گونه راهکار خلاقانه و فناورانه است که می‌تواند در برج فناوری طرشت پیاده‌سازی شود. تاکید پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف بر این است که ایده شما «خلاقانه» و بر بستر «فناوری‌های نوین» باشد همچنین «قابلیت عملی‌شدن ایده» در برج فناوری هم وجود داشته باشد. این معیارها در انتخاب ایده برتر نقش زیادی دارند.

محصول فناورانه شامل هر گونه کالا، خدمت یا پروژه خلاقانه و فناورانه است که توسط یک شرکت یا تیم پژوهشی ارائه شده و می‌تواند در ساخت و بهره‌برداری از برج فناوری طرشت به کار گرفته شود. تاکید پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف بر این است که محصول شما «خلاقانه» و بر بستر «فناوری‌های نوین» باشد همچنین شرکت بتواند محصول خود را در بازه زمانی مناسب با توجیه مالی مشخص و قابل قبول در برج فناوری پیاده‌سازی کند. همچنین سوابق اجرایی شرکت یا تیم پژوهشی نیز نقش مهمی در انتخاب طرح دارد.
اگر چنانچه صاحب ایده خاص در این زمینه هستید می‌توانید فرم ایده را دانلود کنید و اگر صاحب محصولی فناورانه هستید فرم مربوط به محصول فناورانه را دانلود کنید. (به بخش “شیوه ارسال طرح ها” در ادامه مراجعه نمایید)


زمان تحویل و داوری طرح ها

تاریخ ثبت نام : 20 آذر

تاریخ ارسال آثار : 20 آذر

 

شرایط مسابقه

• فناوری های پاک، انرژی های تجدیدپذیر و بهینه سازی مصرف انرژی
• فناوری ها و مصالح نوین ساختمانی
• مدیریت بهره برداری ساختمان، هوشمندسازی ساختمان
• طراحی و ارائه انواع خدمات فناورانه در برج

 

 جوایز

 سه محصول فناورانه برتر: عقد قرارداد و پیاده سازی در برج فناوری طرشت
 ایده های برتر:
رتبه اول:
 ۱۵ میلیون تومان
رتبه دوم:
 ۱۰ میلیون تومان
رتبه سوم:
 ۵ میلیون تومان

نام فراخوان جذب ایده ها و محصولات فناورانه برای پیاده‌سازی در برج فناوری طرشت
چاپ
فراخوان جذب ایده ها و محصولات فناورانه برای پیاده‌سازی در برج فناوری طرشت
ارسال شده: آذر 13, 1397,
دسته ها: اخبار, مسابقات,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 78

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید