ساخت ۵۰۰۰۰ مسکن برای کم‌درآمدها تا سال ۱۴۰۰

  طبق گزارش تکنوساخت (Technosakht.com و به نقل از خبرگزاری اقتصادی تسنیم، عباس فرهادیه از امضای تفاهمنامه احداث 50 هزار واحد مسکونی در شهرهای هدف بین وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره)  طی هفته آینده خبر داد و اظهار کرد: مقرر شده این تعداد واحد مسکونی در شهرهای هدف و محروم به منظور خانه دار کردن گروه های نیازمند و آسیب پذیر فاقد مسکن،اجرایی و عملیاتی شود.

وی با بیان این‌که زمان تفاهمنامه مذکور تا پایان سال 1400 است، افزود: برای اجرای این تفاهم نامه، مقرر شد تا کارگروه اصلی متشکل 7 عضو شامل معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت توسعه‌گران عمران به نمایندگی از ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه‌گران عمران، مدیرعامل سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، مدیرعامل بانک مسکن، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و معاون شهرسازی و معماری تشکیل شود.

وی ادامه داد: کمیته های اجرایی کارگروه مشترک در سه بخش تأمین زمین، تأمین مالی و شهرسازی تشکیل خواهد شد که احصاء، معرفی و شناسایی اراضی، ارزش گذاری اراض و روش های واگذاری واحد های احداثی موضوع تفاهم نامه در کمیته تأمین زمین بررسی خواهد شد.

مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن با اشاره به برخی جزئیات تفاهمنامه با ستاد اجرایی فرمان امام بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فهرست متقاضیان واجد شرایط را برای کنترل فرم "ج" طبق قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن به سازمان ملی زمین و مسکن ارائه و طی یک هفته سازمان ملی زمین و مسکن  پاسخ را به ستاد ارائه خواهد کرد.

فرهادیه گفت: بر اساس متن نهایی تفاهمنامه شرایط و اولیت بندی متقاضیان با رعایت مفاد ماده (1) آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن انجام خواهد شد.

نام ساخت ۵۰۰۰۰ مسکن برای کم‌درآمدها تا سال ۱۴۰۰
نوع محصول-خدماتتکنوساخت,اخبار,اخبار روز,اخبار روز تکنوساخت, اخبار مسکن, مسکن, اخبار ساختمان, بازار مسکن, قیمت مسکن, ساخت و ساز, ساخت و ساز مسکن
چاپ
ساخت ۵۰۰۰۰ مسکن برای کم‌درآمدها تا سال ۱۴۰۰
ارسال شده: مرداد 9, 1398,
دسته ها: اخبار, اخبار روز,
نظرات: 0,
نویسنده: admin300
تعداد نمایش ها: 111

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر