ایده های جالب طراحی حمام با انواع مختلف دوش

ایده های جالب طراحی حمام با انواع مختلف دوش


پس از یک روز کاری طولانی ، یکی از چیزهایی است که واقعا به دنبال آن هستید، دوش طولانی و آرام بخش است. داشتن یک دوش مانند یک مراسم تمیز کردن است که به شما اجازه می دهد تمام آلودگی و نگرانی و خستگی را که در طول روز جمع کرده اید را از بین ببرید. این یک عمل جوان سازی است و آن چه که آن را تکمیل می کند دوش راحت و زیبایی است.
در اینجا 5 نوع مختلف از دوش وجود دارد که هر کدام دارای تجربه دوش منحصر به فرد هستند:

1. دوش پنهان

شاید زیباییهای یک دوش زیبا، دوش پنهان، انتخاب خوبی برای نگاه کردن به چیزی متفاوت برای طراحی حمام شما باشد. همانطور که از نام آن معلوم است، دوش پنهان شده فورا قابل مشاهده نیست و مطابق با تم طراحی کم جا است. دوش پنهان نیز در طرح صرفه جویی در فضا بسیار عالی است و به شما امکان می دهد تا به طور مطلوب از فضای حمام استفاده کنید.
این نوع از دوش از سقف نصب شده است که به آن توانایی ارائه پوشش جریان بزرگ را میدهد. از لحاظ انواع جریان آب، بیشتر دوش پنهان دارای 4 تنوع جریان است: باران، آبشار، چرخش و غبار. که به شما گزینه های انتخابی زیادی در مورد چگونگی ریختن آب روی بدن شما می دهد.
شما می توانید کمی بیشتر در مورد طراحی و انتخاب نصب دوش پنهان که دارای نورپردازی LED ساخته شده اند را افزایش دهید تا خلق و خوی آرامش بخش را فراهم کند. چراغ های LED را می توان برنامه ریزی کرد تا رنگ ها را در فواصل زمانی تعیین شده تغییر دهند.
2-زیر بارش باران اغلب مردم باران را واقعا میبینند که آرامش بخش است و به نظر میرسد و احساس میکند. بسیاری از تجارب به یاد ماندنی در حال گذراندن یا حتی بازی در باران هستند. با این حال، هنگامی که شما آن را در خارج از خانه انجام می دهید، شما باید در مورد لباس های مرطوب و خیس خود نگران باشید. خوشبختانه امروزه اکثر صاحب خانه ها باد و باران می توانند در حمام های خانگی بازسازی شوند. دوش باران در معرض یک روش عالی برای تجربه احساس آرامش بخشیدن به ایستادن در زیر باران است و بدون هیچ زحمتی از لباس و وسایل شخصی که خیس می شود. فرصتی برای لذت بردن از چنین احساس طراوت زمانی است که می خواهید در آرامش خانه خودتان انجام دهید. 
تغییرات مختلف دوشهای باران وجود دارد. به عنوان مثال، حمام Rain Effect Rain Shower را انتخاب کنید. این نوع حمام باران ترکیبی از هوا و آب برای تولید شبیه سازی طبیعی باران است. حضور هوا منجر به جریان مداوم آب می شود تا نسخه ای از بارندگی های باران تولید شود. اثر باران این دوش نیز به طور مستقیم به اندازه سر دوش مرتبط است. انتخاب یک سر بزرگتر دوش یک تجربه بارانی واقع گرایانه را به شما می دهد. مهم نیست که چه انتخابی انجام دهید، دوش باران به شما یک تجربه بارانی را می دهد.

3. حمام بدنبسیاری از مردم، حداقل یک بار در زندگی خود، تعجب کرده اند که چطور احساس شستن ماشین را بدون یک ماشین انجام می دهند. این چیزی است که داشتن دوش بدن مثل آن است. شما می توانید به حمام بروید و آب را از جهت مختلف بر روی بدن خود اسپری کنید. دوش بدن برای آب اسپری بر روی بدن شما طراحی شده اند تا به ذهن، بدن و روح خود آرام شود. این نوع از دوش تغییرات مختلف جریان آب است که طبیعی، ماساژ و مه است. با این حال، جالب ترین تنظیم جریان آب ماساژ است. اگر بخواهید پس از یک روز طولانی در محل کار، بخواهید آرام آرام بخوابید، جریان  ماساژ تنظیم می شود. حمام خانه شما یک اتاق هیدروتراپی شخصی با جت های مختلف بدن است که می توانید در سیستم حمام خود نصب کنید.
4. دوش آبشاراین یکی از انواع غیرطبیعی ترین دوش است. دوشهای آبشار، به عنوان نام نشان می دهد تقلید، آبشار. هنگامی که سحر و جادو آبشارها را می بینید و تجربه می کنید، هیچ چیز نمیتواند از نظر تجربه حمام بالا باشد. بدن شما به اندازه کافی استفاده از دوش که تحت اسپری نازک یا قطره آب است، استفاده می شود. رفتن زیر دوش آبشار و احساس تندو سنگین آب می تواند یک تجربه جذاب باشد. شما می توانید تنش و خستگی را احساس کنید که با امواج از جریان آب از تنتان بشوید. این واقعا یک تجربه بینظیر است.
5. اسانس ABS عمومیاگر شما فقط به دنبال یک سیستم ساده و در عین حال موثر هستید، شما می توانید دوش ABS را در نظر بگیرید. اکثر انواع دوش مانند دوش باران دارای انواع است که با ABS ساخته می شوند. این گزینه های ارزان قیمت هستند زیرا ABS یک ماده پلاستیکی است که بسیار ارزان تر از فولاد ضد زنگ یا برنج است. دوش ABS نیز انواع با جریان های ماساژ چندگانه است که تجربه های حمام عالی را ارائه می دهند.
جمع آوری یک سر دوش که به نیاز و شخصیت شما مناسب است، تجربه ای در خودتان است. با گزینه هایی مانند موارد ذکر شده در بالا، شما می توانید تجربیات بسیار متنوعی را با هر نوع سر دوش داشته باشید. هنگامی که به دنبال جایی برای خرید سر دوش خود و سایر وسایل حمام هستید، باید مطمئن شوید که یک نمایشگاه معتبر را انتخاب می کنید که انواع مختلفی از محصولات را انتخاب می کند. بعضی از نمایشگاه ها "نمایش زنده" محصولات را ارائه می دهند تا به شما اجازه می دهد تا به وضوح تجسم دهید که سیستم حمام در حمام شما کار می کند. دریغ نکنید با متخصصان مشورت کنید تا بهترین حمام را برای خانه خود پیدا کنید. همچنین، منابع مختلف آنلاین وجود دارد که در آن شما می توانید راهنمایی در مورد طراحی حمام دریافت کنید. شما می توانید ایده های طراحی حمام و سایر موارد را از مقالات و عکس های گالری در سایت تکنوساخت دریافت کنید.

با تکنوساخت همراه باشید.

چاپ
ایده های جالب طراحی حمام با انواع مختلف دوش

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید